Öğretmenlerin sözlü notu girmesi zorunlu mu?

isimlzmdeil

Decapat
Daha fazla  
Hoca çarşamba günü karneler basılacak dedi fakat bir hoca hala sözlüleri girmedi. Ortalamam 84.6 da kaldı sadece o ders kaldı fakat kaç gündür kontrol ediyorum hoca sözlü girmiyor. Sizce girer mi? Unutmuş olabilir mi? Girmeme gibi bir durum olabilir mi? Kafamda çok soru var, yardımcı olur musunuz?

Hoca çarşamba günü karneler basılacak dedi fakat bir hoca hala sözlüleri girmedi. Ortalamam 84.6 da kaldı sadece o ders kaldı fakat kaç gündür kontrol ediyorum hoca sözlü girmiyor. Sizce girer mi? Unutmuş olabilir mi? Girmeme gibi bir durum olabilir mi? Kafamda çok soru var, yardımcı olur musunuz?
Yarın saat 17 de sistem kapanıyor. Ya git söyle yada müdür yardımcısına söyle 85 yapsın

Madde 21 – Bir dönemde öğrencilere her dersten en az bir sözlü sınav puanının verilmesi esastır.
Girmediyse gidip konuş çünkü sistem kapandıktan sonra konuşsan da bir anlamı kalmayacak. Müfettişler kontrole falan da eskisi gibi dikkat etmiyor artık iki üç sınıfa girip gidiyorlar. Yeni sınav sistemine uymayan hocalarım bile var yani hocaya pek bir etkisi olmaz arkasında durmadığın sürece.

Girse bile o kadar yükselmeyebilir. Çok ders saati olan ve ortalamanız çok düşük olan bir derse yüksek sözlü verirse anca 85'e tamamlanır.

Girse bile o kadar yükselmeyebilir. Çok ders saati olan ve ortalamanız çok düşük olan bir derse yüksek sözlü verirse anca 85'e tamamlanır.
Hesapladım sözlüye 80 verse bile taktir alıyorum fakat 80 üzeri vereceğine eminim. Hocanın sevdiği bir öğrenciyim ve ikinci sınavımı baya yükselttim birinci sınava göre.

Geri
Yukarı