Öğretmen maddi cezalar veriyor

Olum siz nasıl nesilsiniz anlamıyorum ağzınız yok mu hiç müdüre şikayet et öğretmen diye kendinizi bu kadar ezdirmeyin yav. Biz 10. sınıfta müdür yardımcısı tatlı seviyor diye tatlı alıp 5 TL'ye tulumba alırdık derslere girmezdik vay be yıllar.
Abi sallıyor gibime geldi. Nasıl üniversite okumuş,fizik anlatabilecek kafada biri 30-35 kişilik sınıf karşısında öğrenciden 10/15 tl gibi paralar isteyebilir? Üstelik böyle bir olay varsa bile çoktan müdürün kulağına bir şekilde gitmiştir. TROLL KONU

Abi sallıyor gibime geldi. Nasıl üniversite okumuş,fizik anlatabilecek kafada biri 30-35 kişilik sınıf karşısında öğrenciden 10/15 tl gibi paralar isteyebilir? Üstelik böyle bir olay varsa bile çoktan müdürün kulağına bir şekilde gitmiştir. TROLL KONU
Zaten troll konu neden ciddi cevaplar yazıyorsunuz ki?

Zaten troll konu neden ciddi cevaplar yazıyorsunuz ki?

Abi sallıyor gibime geldi. Nasıl üniversite okumuş, fizik anlatabilecek kafada biri 30-35 kişilik sınıf karşısında öğrenciden 10/15 TL gibi paralar isteyebilir? Üstelik böyle bir olay varsa bile çoktan müdürün kulağına bir şekilde gitmiştir. Troll konu.

Vallahi hocam bazı okullarda türlü türlü ş*refsizler olduğu için ben her şeye ihtimal vermeye başladım.
Hem arkadaş pek troll konu açacak birisine benzemiyor.

10. sınıfa gidiyorum. Görgüsüz bir fizik öğretmenim var. Görgüsüz dememin sebebi ise derse her geç kaldığımızda bizden 10 TL alıyor, 2 kere geç kalırsak da 15 TL'ye çıkartıyor. Bazıları ödev yapmayınca ya çikolata cezası ya da baklava cezası veriyor. Benim telefonumu aldı, müdüre teslim etti. Dönem sonuna kadar vermeyeceğini söyledi. Üstüne ceza olarak havuç dilimi baklava cezası verdi. Şikayet etmeli miyim?

Verme?

Abi sallıyor gibime geldi. Nasıl üniversite okumuş, fizik anlatabilecek kafada biri 30-35 kişilik sınıf karşısında öğrenciden 10/15 TL gibi paralar isteyebilir? Üstelik böyle bir olay varsa bile çoktan müdürün kulağına bir şekilde gitmiştir. Troll konu.

Tekrardan ful okuyunca anladım bende vallahi dostum :D havuç dilimi baklavayı okuyunca tamam trol olduğunu anladım :D

Vallahi hocam bazı okullarda türlü türlü ş*refsizler olduğu için ben her şeye ihtimal vermeye başladım.
Hem arkadaş pek troll konu açacak birisine benzemiyor.
Emin olun hiç bir öğretmen çoluk çocuğun cebindeki 3-5 lira için öğretmenlik hayatını riske atmaz. Benim okulumdaki öğretmenlerin çoğu biri şikayet eder diye kitap önerisi bile yapmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı