Öğretmen sınav dışında sınav yapabilir mi?

YusufAli123

Centipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Victus 15-FA1018NT Laptop :
Intel i7 13700H
16GB 3200MHz Ram
1TB NVMe M2 SSD
RTX 4050
Meslek
Öğrenci
Soruyu başlıktan anlamamış olabilirsiniz. Sorum şu quiz denilen yani sınav dışında sınav yapıp onu da sözlü notu olarak girme şeysi tam ismini bilmiyorum. Bildiğim kadarıyla o kaldırıldı. Ama kaldırılmış olmasına rağmen bizim hocamız ısrarla bunu yapmaya devam ediyor. Bunu sormak istiyorum. Yani yapabilir mi böyle bir şey? Kaldırıldı mı bu dediğim? Ve eğer ki kaldırıldıysa ben bu hocayı nasıl şikayet edebilirim çünkü eğer kaldırıldıysa sonuçta kural dışı bir şey yapmış oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Soruyu başlıktan anlamamış olabilirsiniz. Sorum şu quiz denilen yani sınav dışında sınav yapıp onu da sözlü notu olarak girme şeysi tam ismini bilmiyorum. Bildiğim kadarıyla o kaldırıldı. Ama kaldırılmış olmasına rağmen bizim hocamız ısrarla bunu yapmaya devam ediyor. Bunu sormak istiyorum. Yani yapabilir mi böyle bir şey? Kaldırıldı mı bu dediğim? Ve eğer ki kaldırıldıysa ben bu hocayı nasıl şikayet edebilirim çünkü eğer kaldırıldıysa sonuçta kural dışı bir şey yapmış oluyor.
Hoca istediği kadar sınav yapıp, sözlü notunu istediği şekilde verebilir.

Hoca istediği kadar sınav yapıp, sözlü notunu istediği şekilde verebilir.

Yapabilir hocam öğretmenden öğretmene göre farklılık gösteriyor bizde deftere bakıp not veren de vardı tipimize bakıp veren de yani normal bence.

Bir yerde kaldırıldı diye görmüştüm ondan sorayım dedim bizim sınıfta kaldırıldı olarak biliyor yani yapamazsınız falan dedik dinlemedi hiç bizi.

Yani hangi maddede yazıyor?İstediğini yapar hoca gayet bir şey yazmış neden şikayet etmek istiyorsunuz?

Bu tür şeyleri fazla deşmeyin. Alttan girer üstten çıkar onu yönetmeliğe uydurur. Siz inat edip gözünde düşmüş olursunuz. Gerek yok.

Bu tür şeyleri fazla deşmeyin. Alttan girer üstten çıkar onu yönetmeliğe uydurur. Siz inat edip gözünde düşmüş olursunuz. Gerek yok.

Peki eğer böyle bir şey varsa yani böyle bir kural varsa şikayet etsem bir şey olur.

Geri
Yukarı