Öğretmen sınav kağıdı göstermek zorunda mı?

XippingS

Hectopat
Merhaba, iki tane din sınavı olduk ve liseye giden bir öğrenciyim, kimseye gereksiz kötü bir tarafım yok diye düşünüyorum. Din hocam iki 60+ beklediğim sınavdanda bana çok düşük notlar verdi. Ve kağıdımı göstermek istediğimde ise göstermeyeceğini ama benim için kontrol edeceğini söyledi, bende bari biraz hocayla konuşayım durumu düzelteyim dedim hocam sözlüme ekleme yapar mısınız vb. konuştum birazcık arkadaşlarım geçirir diyor hocaya ama sizce gösterme zorunluluğu var mı? Hoca geçirir diye bir şey yapmadım henüz. Sadece geçirse benim için yeterli olur zaten.

Eğer dilekçe ile okul idaresine itiraz yaparsanız sınavınız tekrardan incelenmek zorunda. Kurul toplanır ve kurul tarafından incelenir, tarafınıza dönüş sağlanır.

Eğer dilekçe ile okul idaresine itiraz yaparsanız sınavınız tekrardan incelenmek zorunda. Kurul toplanır ve kurul tarafından incelenir, tarafınıza dönüş sağlanır.

Peki diyelim ki geçirmedi zaten azıcık gün kaldı o zaman yapsam olur mu? Öyle yaparsam diğer dönem bana sinir kapacak her türlü kötü bir olay ya. Sizce ne yapmalıyım?

Hocan neden düşük versin ki? Hoca bir şey kazanmıyor sen düşük alınca. Yazılıdan beklediğinden düşük aldın diye de sözlüne ekleme yapmak zorunda değil. Asıl soruya gelecek olursakta zorunda değil diye biliyorum. Bizde hiçbir hoca göstermiyor. Dilekçe yazsan bile sana göstermezler kurul bakar.

Göstermesi zorunlu değil diye biliyorum ama zaten bir hatası yoksa gösterir uğraşmaya değmez çünkü, hocanla düzgün bir biçimde konuşursan iyi notlar alırsın.

Gösterme zorunluluğu yok.

1704385783655.png

Merhaba, iki tane din sınavı olduk ve liseye giden bir öğrenciyim, kimseye gereksiz kötü bir tarafım yok diye düşünüyorum. Din hocam iki 60+ beklediğim sınavdanda bana çok düşük notlar verdi. Ve kağıdımı göstermek istediğimde ise göstermeyeceğini ama benim için kontrol edeceğini söyledi, bende bari biraz hocayla konuşayım durumu düzelteyim dedim hocam sözlüme ekleme yapar mısınız vb. konuştum birazcık arkadaşlarım geçirir diyor hocaya ama sizce gösterme zorunluluğu var mı? Hoca geçirir diye bir şey yapmadım henüz. Sadece geçirse benim için yeterli olur zaten.

Müdür ile konuşun çok eminsen. Çünkü ortaokulda İngilizce, Türkçe, inkılap tarihi falan gösteriyordu. Hem bende lise 1'im tarih öğretmeni herkese geri kağıtları gösterdi bugün.(sırayla ve ayakta)eminseniz müdür ile konuşun.

Hocan neden düşük versin ki? Hoca bir şey kazanmıyor sen düşük alınca. Yazılıdan beklediğinden düşük aldın diye de sözlüne ekleme yapmak zorunda değil. Asıl soruya gelecek olursakta zorunda değil diye biliyorum. Bizde hiçbir hoca göstermiyor.

Full dolu kağıda bir hoca nasıl 29 verebileceğini düşünmüyorum ben sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı