Öğretmen Word'e yazılan notu kabul etmiyor

• Konuyu başlatan fyre
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 775

fyre

Femtopat
Yer
Türkiye
Arkadaşlar selam. Dün öğretmenimiz bize önceden haber vermediği ödevin son günü olduğunu söyledi. Mesajında aynen böyle yazıyor "Deftere veya herhangi bir yere yazdığınız notları bana gönderin" ben de dedim tamam. Başladım Word'e yazmaya. Niye Word diye soracaksınız, istediği şeyler uzun metinlerdi. Neyse Word'e yazmaya başlamadan önce hocaya mesaj attım "Hocam defter yerine Word'e yazsak olur mu?" diye. Cevap vermedi. Ben de cevap gelmeyince neyse zaten mesajında herhangi bir yer diye belirtmişti deyip Word'e yazmaya başladım. Bitirdim, hocaya attım. Dün akşam bitirdim bu arada. Hoca az önce bana mesaj attı "Hayır olmaz" e canım hocam. Bal hocam. Olmaz diyeceksen önceden cevap verseydin ya. Ödevin zamanı bittiği için deftere yazmamı da kabul etmiyor. Kim haklı bu konuda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam. Dün öğretmenimiz bize önceden haber vermediği ödevin son günü olduğunu söyledi. Mesajında aynen böyle yazıyor "deftere veya herhangi bir yere yazdığınız notları bana gönderin" bende dedim tamam. Başladım Word'e yazmaya. Niye Word diye soracaksınız, istediği şeyler uzun metinlerdi. Neyse Word'e yazmaya başlamadan önce hocaya mesaj attım "hocam defter yerine Word'e yazsak olur mu?" diye. Cevap vermedi. Ben de cevap gelmeyince neyse zaten mesajında herhangi bir yer diye belirtmişti deyip Word'e yazmaya başladım. Bitirdim, hocaya attım. Dün akşam bitirdim bu arada. Hoca az önce bana mesaj attı "hayır olmaz" e canım hocam. Bal hocam. Olmaz diyeceksen önceden cevap verseydin ya. Ödevin zamanı bittiği için deftere yazmamı da kabul etmiyor. Kim haklı bu konuda?

Kesinlikle sen haklısın eğer düşük not verirse idare ile görüş hakkını ara. Bende de aynı durum olmuştu biyoloji performansınım bitmesine 5 gün kala hocaya kurşun kalemle olur mu hocam demiştim cevap vermemişti. 1 gün sonra da hocaya ödevi ilettim performansın biteceği gün hoca cevap verdi hayır kurşun kalem kabul etmiyorum yazdı. O gün son günüydü performansın bende sınıf hocasına ve müdür yardımcısına ulaştım sağ olsunlar yardımcı oldular yani hakkını aramalısın.

Kesinlikle sen haklısın eğer düşük not verirse idare ile görüş hakkını ara. Bende de aynı durum olmuştu biyoloji performansınım bitmesine 5 gün kala hocaya kurşun kalemle olur mu hocam demiştim cevap vermemişti. 1 gün sonra da hocaya ödevi ilettim performansın biteceği gün hoca cevap verdi hayır kurşun kalem kabul etmiyorum yazdı. O gün son günüydü performansın bende sınıf hocasına ve müdür yardımcısına ulaştım sağ olsunlar yardımcı oldular yani hakkını aramalısın.
Öğretmen ödevini yapmamıştır tarzında mesaj atarsa söyleyeceğim zaten. Sinirden güldüm bayağı. :D

Üstüne git, başta belirtmemiş. Bizimki başta belirtti, o yüzden şöyle konu açtım:

Geri
Yukarı