Öğretmene WhatsApp üzerinde küfür edilirse disipline gidilir mi?

4/4'lük yapsan 100 alırdın demek ki 4/3'lük yapmışsın. Gidip hocanın annesine küfür edeceksin sonra uykuların kaçacak. Madem bu kadar cesaretlisiniz, numara ve isim vererek hocanın kendi numarasına küfür etsenize. Hem ayranım dökülmesin hem yoğurdum ekşimesin. Hocan biraz olaylar arasında bağlantıyı kurar ve naneyi yedirir sana İnşallah.

Disipline gitmekten daha büyük bir bela açılabilir başınıza para cezası / hapis şeklinde. Öğretmeniniz zaten sizi bir şekilde bulacak. O bulmadan suçunuzu itiraf edin ve bir şekilde gönlünü alın. Böyle saçma bir şey yapıp gönlünü nasıl alacaksınız onu bilmiyorum ama artık size kalmış.

@Fatherboard ben hocanın dava ile uğraşacağını zannetmiyorum da sesli olarak sövseydiniz keşke hocam neden fiiliyete döktünüz ki🥲

Mahkemeye giderse okul soruşturma geçirir ve öğrenci nasıl bu hale geldi diye araştırma yapılır ki gerçektende ödev geçer not alıp hoca not kırdıysa hocanın başı ağrır.

Her şeyim tam, resmim tam hepsini güzelce yaptım. 80 değil 100 almam gerekiyordu. öte yandan hiçbir şey getirmeyen öğrenciye bile 80 vermiş hoca her şeyi yapanlara 80 75 yapmayanlara 80 85 veriyor.

Hulk günün birinde gerçekleşebilir ama bu söylediğin gerçekleşmez. Çocuk sanma karşındaki insanları.

Hoca çok itici genç ve sinir bozucu durduk yere birinin üstünü arıyor izinsiz telefonunu karıştırıyor.

Disipline gitmekten daha büyük bir bela açılabilir başınıza para cezası / hapis şeklinde. Öğretmeniniz zaten sizi bir şekilde bulacak. O bulmadan suçunuzu itiraf edin ve bir şekilde gönlünü alın. Böyle saçma bir şey yapıp gönlünü nasıl alacaksınız onu bilmiyorum ama artık size kalmış.

Hoca çok itici ergen bir hoca.

Son düzenleyen: Moderatör:
Disiplinden daha çok numaranız tespit edilirse ki tespit edilir numara bulma artık çok kolay.
Daha büyük işlerle uğraşırsa dava kağıdı filan gelebilir yok öyle yüzüne söyleyemediğin şeyleri klavye delikanlılığı yapmak.
Ayrıca elinizde kanıt var mı herkese 80 75 veriyor demişsiniz.

Her şeyim tam, resmim tam hepsini güzelce yaptım. 80 değil 100 almam gerekiyordu. öte yandan hiçbir şey getirmeyen öğrenciye bile 80 vermiş hoca her şeyi yapanlara 80 75 yapmayanlara 80 85 veriyor.

Hoca çok itici genç ve sinir bozucu durduk yere birinin üstünü arıyor izinsiz telefonunu karıştırıyor.

Hoca çok itici ergen bir hoca.
Siz ondan daha itici ve ergensiniz.

Geri
Yukarı