Öğretmene WhatsApp üzerinde küfür edilirse disipline gidilir mi?

Disiplinden daha çok numaranız tespit edilirse ki tespit edilir numara bulma artık çok kolay.
Daha büyük işlerle uğraşırsa dava kağıdı filan gelebilir yok öyle yüzüne söyleyemediğin şeyleri klavye delikanlılığı yapmak.
Ayrıca elinizde kanıt var mı herkese 80 75 veriyor demişsiniz.
aramızdaki sınıf grubunda saat 3 kadar insanlar tartıştı hoca bana 75 verdi bana 88 verdi lan vb. konuşmalar oldu
Ve neden rastgele birinin anasına söversin ki?
Yeme bizi rastgele numaraymış.
Ona kalırsa hulk da gerçek o zaman.
yazdığım hat kapalıydı sanıyordum yanlış kaydetmişim hocayı ondan

hoca çok itici genç ve sinir bozucu durduk yere birinin üstünü arıyor izinsiz telefonunu karıştırıyor
Hocanızın nasıl biri olduğu beni ilgilendirmiyor. Benim canımı sıkan ''Rastgele numara tuşladım meğersem hocamın numarasıymış'' diyip buradaki insanları salak yerine koymanız.

Ya forumda kimlerle uğraşıyoruz. Git önce bir aynadan bak hoca mı ergen sen mi? Sonra git bir de ailenden terbiye al. Senin gibiler sayesinde ülke gelişmiyor. Ellilik dayılardan farkın yok. Bir şey yapıyorsanda arkasında dur. Durmayacaksanda burada konu açarak boş yapma. İnşallah bulunman dileği ile.

Hocanızın nasıl biri olduğu beni ilgilendirmiyor. Benim canımı sıkan "rastgele numara tuşladım meğerse hocamın numarasıymış" deyip buradaki insanları salak yerine koymanız.

Rastgele dediğim kapalı hattı çekilmiş bir numara.

Bir şey olmaz usta söv devam et notu arttırır (!)

Bütün 80 alanları sorguya çeker illaki bulur. İnşallahta bulur 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı