Öğretmenime mesaj atarak kötü bir şey mi yaptım?

Öğretmenin ne düşündüğüne takılma, hayatını yaşa. Öğretmene mesaj atmanı gereksiz buldum, hesap vermek zorunda değilsin.

Hocam sana tavsiyem çok kafaya takma, boşu boşuna tedirgin olma. Ayrıca dersleri de biraz dinle notunu düzenli tut yeter. Ayrıca bu anksiyete için bir doktora veya uzman psikoloğa görün derim. Bu anksiyete ileride başını ağrıtabilir.

Benim ilkokuldan beri arkadaşım lisedeyken sözel dersleri pek takmazdı, dinler gibi davranırdı. Bizim bir kimyacı vardı ona taktı, hatta bi süre sonra arkadaşa ''çalış lan *** herif'' demişliği de vardı. Bizim arkadaş da canı sıkılıyordu bu durumda. Sonra dinlemeye başladı ve derse de katılmaya başladı ilginç bir şekilde. Arayı düzelttiler sonradan da. Kendisi eşit ağırlıkçıydı bu arada.

14. 7. sınıfa gidiyorum.
Sosyofobik olup öğretmene mesaj atmak da büyük başarı yalnız

Yüz yüze konuşamadığım için olabilir mi?
Bunun için bir doktora gidebilirsin. Ama şunu unutma sen sen ol kimseyi de çok kafana takma. Boşuna da kaygılanma lütfen. Sen dersini dinle notlarını güzelce al gerisi hallolur

Ailem izin vereceğini sanmıyorum.

Ailem izin vereceğini sanmıyorum. Takmamaya çalışıyorum.

Öğretmenin ne düşündüğüne takılma, hayatını yaşa. Öğretmene mesaj atmanı gereksiz buldum, hesap vermek zorunda değilsin.
Yüzyüze pek beceremediğim için.

Yüzyüze pek beceremediğim için.
Hocam o artık şiddete girer büyük ihtimal. Yanına çağırır öyle bir şeyler sorup söyler.

Gerçi arkadaşın kaçıncı sınıf olduğuna ve öğretmenin karakterine ve tipine bağlı.
7. Sınıfa gidiyorum

Bir ara "Öğretmenimle konuşmalı mıyım?" diye bir konu açmıştınız sosyal anksiyeteniz ile ilgili. Bu öğretmen o öğretmen mi?

Teneffüste okuldan kaçıp internet kafeye gittik. Oradan fotoğraf çekinip hocaya attık. Siz alt tarafı mesaj yazmışsınız ne diyebilir ki.

Usta okuyunca üzüldüm biraz adına gerçekten kişiliğin iyi birisine benziyorsun tavsiyemi dinlemek istersen insanların ne dediği senin için önemli olmamalı belli ki başkalarının düşünceleri seni çok rahatsız ediyor daha çok kendini düşünmelisin bu konuda vicdanın rahatsa hiçbir sıkıntı yok demektir her şey sende bitiyor ahlaki açıdan bir yanlış yaptığını düşünmüyorum bence ortada bir suçlu varsa o da seni bu tarz düşüncelere sürükleyen insanoğludur.

Teneffüste okuldan kaçıp internet kafeye gittik. Oradan fotoğraf çekinip hocaya attık. Siz alt tarafı mesaj yazmışsınız ne diyebilir ki.

Hocam kızmadı mı ya? Sizde de bayağı cesaret var ha.

Teşekkür ederim hocam. En sevmediğim huyum zaten insanların düşüncelerini çok önemsemek ve onları kıramıyorum asla.

Hocam kızmadı mı ya? Sizde de bayağı cesaret var ha.

Teşekkür ederim hocam. En sevmediğim huyum zaten insanların düşüncelerini çok önemsemek ve onları kıramıyorum asla.

Disiplin suçu işlediniz dedi de o hoca iyidir sıkıntı çıkmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…