Öğretmenime mesaj atarak kötü bir şey mi yaptım?

Merhabalar.
Olay şu: Bir tane öğretmenim dedi ki bu aralar çok düşüncelisin. Derslere pek katılmıyorsun. Neden böylesin dedi. Ben de çok utangaç insanımdır. Bir şeyim yok dedim.

Bir tane çocuk var. Ona X diyelim. X kişi ile takılıyorum. Normalde sınıfın en zekisi. Hatta okul birincisi. Bütün öğretmenler onu çok seviyor. Fakat bu aralar öğretmenlerden rahatsız oluyor. Yani öğretmenlerin sürekli onu kaldırmasından, ona dik dik bakmasından rahatsız oluyor ve bunu dile getiriyor. Bunu en çok benimle konuşan öğretmene yapıyor. Yavaş yavaş bu öğretmen de ona kızmaya başladı. Hatta bundan dolayı annesini arayacağını söyledi. Özellikle X kişi ile takıldığımdan beri benimle konuşan öğretmen bana bakmıyor bile. Göz deviriyor beni görünce. Ben de bu aralar pek derse katılmıyorum. Ona uyduğumu sanıyor. Ben de böyle şeylere takıntılıyımdır. Malum sosyal anksiyetem var. Onu kırdığımı düşündüm ve gittim öğretmenime WhatsApp'dan mesaj attım. Sizinle sorunumun olmadığını sadece bu aralar derslere katılmayasım olmadığını ve yeni konuyu pek anlamadığımı söyledim. Görüldü atmış bir şey dememiş. Okulda kim bilir ne diyecek. Annemi falan arar diye korkuyorum. Kötü bir şey mi yaptım?
Bence seni ilgilendirmediğin konulara burnunu sokmamalısın.

Bence seni ilgilendirmediğin konulara burnunu sokmamalısın.

Hocam konuyu iyi okuyun. Benimle sorunları var hocanın.
Tekrardan merhabalar. Bahsettiğim hoca ile yarın dersimiz var. Kesin konuşacak bizimle. Bugün başka bir hoca ama bahsettiğim hocanın yakın arkadaşı. O da bana takmış durumda şu an. Derste arka sırada oturan arkadaşıma makas verdim. Kendisi biraz inatçıdır. Sonra çantamızı falan toparlayacaktık. Almam gerekiyordu ondan, yine inat edip banane falan demeye başladı. Ben de önüme dönüp off dedim. Sonra hoca bana bakıp ismimi söyledi. Elimle ne oldu gibi bir hareket yaptım. Sonra ne bu sende havalar falan dedi. Size bir şey yapmadım ki hocam dedim. Sürekli hareketlerim ve yaptığım, şeyleri takip ediyor. Yeter artık yüzlerine gidip söyleyeceğim.

Hocam konuyu iyi okuyun. Benimle sorunları var hocanın.
Tekrardan merhabalar. Bahsettiğim hoca ile yarın dersimiz var. Kesin konuşacak bizimle. Bugün başka bir hoca ama bahsettiğim hocanın yakın arkadaşı. O da bana takmış durumda şu an. Derste arka sırada oturan arkadaşıma makas verdim. Kendisi biraz inatçıdır. Sonra çantamızı falan toparlayacaktık. Almam gerekiyordu ondan, yine inat edip banane falan demeye başladı. Ben de önüme dönüp off dedim. Sonra hoca bana bakıp ismimi söyledi. Elimle ne oldu gibi bir hareket yaptım. Sonra ne bu sende havalar falan dedi. Size bir şey yapmadım ki hocam dedim. Sürekli hareketlerim ve yaptığım, şeyleri takip ediyor. Yeter artık yüzlerine gidip söyleyeceğim.
Fazla gaza gelme gerekirse velini okula çağır.
Fazla gaza gelme gerekirse velini okula çağır.
Bazen banada yaparlardı tamam deyip geçerdim çok takma bence

Yeni konular

Geri
Yukarı