Öğretmenin eşek demesi suç mu?

Ne çıtkırıldım insanlar var ya.
Çıtkırıldımlıkla alakası yok. Bugün eşek diyen yarın burada söyleyemeyeceğim şeyler söyler. Şahit varsa hocayı gümletirsiniz.
Bizim hoca anamıza sövmüştü. Okul bahçesinde sigara içerken gördü. Biz de kaçtık. Gelin buraya kaçmayın anasını s***lerim demişti.

Dava etsen don dahil alırdın.

Çıtkırıldımlıkla alakası yok. Bugün eşek diyen yarın burada söyleyemeyeceğim şeyler söyler. Şahit varsa hocayı gümletirsiniz.
Müdür yardımcısı ile küfür eşliğinde takılıyorlar.
Bırak annen/baban şikayet etsin o zaman. Cimer'e giriş yapmak için bile reşit olman gerekmiyor mu zaten?
Kendin başvuru yapıyorsun kendi bilgilerin ile.

Tahminimce reşit olmadığınız için gönderilemeyecektir.

1647887867722.png

CİMER'in kendi ekinde böyle yazıyor.

Bu bir suç mu? Öğretmen silgi istediğimde bile kızıyor, herkese yalancıktan sözleşme imzalatıyor (evrakta sahtecilik olur mu?). Hoca eşyalarımızı fırlatıyor, bağırıyor, maske takmıyor, taktırmıyor. Derste siyaset konuşuyor. Cimer'e şikayet etmeli miyim?
Siyaset konuşmamalı derste. Gidin şikayet edin.

Bu bir suç mu? Öğretmen silgi istediğimde bile kızıyor, herkese yalancıktan sözleşme imzalatıyor (evrakta sahtecilik olur mu?). Hoca eşyalarımızı fırlatıyor, bağırıyor, maske takmıyor, taktırmıyor. Derste siyaset konuşuyor. Cimer'e şikayet etmeli miyim?
Bu arada benim eşyamı da atamazlar valla hoca da olsa kimse eşyamı atamaz benim. Siz gidin şikayet edin en iyisi hocam.

Aradığım hoca tipi ne kadar uğurlusun.

Yeni konular

Geri
Yukarı