Öğretmenin 0 vermesi

Sağol bende bunu anlamıyorum diğer okullar da müzik görsel beden teknoloji tasarım sınav öğrencileri için yüksek giriliyor anlamadım arkadaş bu görev sevdasını.

Bizim okulda senin o saydığın 4 dersten sadece müzik ve görsel adam gibi ders işliyor teknoloji tasarım dersinde telefon ile oynarken bazı zamanlar beden derslerinde futbol oynuyoruz ve 100 giriyorlar. Son senemiz diye devamsızlığımızıda yazmıyorlarmış bir hoca öyle söylemişti.

Ben de geçen sene sadece muhabbet eder, hiçbir ödev yapmazdım. Nedeni ise öğretmenden nefret ediyordum, 45 45 girdi ve mutluyum. Öğretmenlerin egolarını tatmin etmek ve onlara ağız eğmek kadar aciz bi' durum yok. Sen velini çağır onlar sana kul-köpek oluyor.

Ben de geçen sene sadece muhabbet eder, hiçbir ödev yapmazdım. Nedeni ise öğretmenden nefret ediyordum, 45 45 girdi ve mutluyum. Öğretmenlerin egolarını tatmin etmek ve onlara ağız eğmek kadar aciz bir' durum yok. Sen velini çağır onlar sana kul-köpek oluyor.

Getirin o hocaları ne çektik bu hocalardan.

Ben de geçen sene sadece muhabbet eder, hiçbir ödev yapmazdım. Nedeni ise öğretmenden nefret ediyordum, 45 45 girdi ve mutluyum. Öğretmenlerin egolarını tatmin etmek ve onlara ağız eğmek kadar aciz bi' durum yok. Sen velini çağır onlar sana kul-köpek oluyor.
Sınav senesinde olmasaydım inanın uğraşmazdım. Hocamızın yaptığı tek şey slayt açıp bize yazdırmak veya slaytı okumak böyle bir hocanın bana böyle bir not vermesi beni üzdü bir matematik veya Türkçe öğretmeni bu notu verse ağzımı bile açmazdım

Getirin o hocaları ne çektik bu hocalardan.
Onların öğrettikleri ders değil, derscik. Bir matematik, fen gibi önemli değil, bu onlara büyük koyuyor. Kendileri sadece başımızda 2 saat konuşup çobanlık yapıyor.

Adam akıllı öğretebilen ve anlatan hocalar olur ise "teknoloji ve tasarım" dersleri; öğrencilerin gelişimine oldukça yararlı olur ama hocaların anlamadığı bir teknoloji çağındayız.

Teknoloji ve tasarım dersi aslında önemli ve bizi anlayan hocalar, katkıda bulunanlar ile üstesinden geleceğiz. 50 yaşında, WP'den fotoğraf yollamasını bilmeyen adam teknoloji anlatıyor.

La ne tasarladın da iki kez sıfır verdi hoca 😀 merak ettim. Kağıda random bir fikir taslağı çizsen en kötü 45-50 verir yani Lise bile değil 8.Sınıf. Çok ilginç. TT dersinde ben en az 90 alıyordum.

Merhabalar, değerli forum üyeleri ben 8.sınıf öğrencisiyim ve bu yaz bir liseye yerleştirileceğim. Teknoloji tasarım öğretmenimiz bizden bir kağıda tasarım yapmamızı istedi bende yaptım ilk başta konuyla alakalı olmadığını söyledi bende anlayışla karşılayıp bir yenisini yaptım bu sefer kağıdı beğenmedi yine anlayışla karşılayıp diğer hafta göstermek için yeni tasarımımı hazırladım bu arada hocanın not ölçeğinde ne - ne de + aldım ve bu zamana kadar hep takdir belgesi ile okulu kapattım her neyse sonrasında o hafta öğretmenimiz değişti bende yeni öğretmenimize durumu anlatıp eski hocamızın yanına gittim tasarimimla bana hatırlat gibi bir şey dedi bende tamam hocam deyip çıktım bugün hatırlatığımda silemem gibi şeyler söyledi bende sınıfa çıktım sizce şu an ne yapmaliyim, velimi araya sokmalı mıyım? (Ders içi etkinligime g girmiş ve herhangi bir sınava tabii tutulmadığı bu kadar endislenmemin sebebi sınavda iyi bir puan cekemezsem yerel yerleştirme ile seçim yapacağım ve ortalamam önemli bir nevi öğretmenim kaderimle oynuyor) konun uzunluğu için çok özür dilerim yardımlarınızı bekliyorum.
Emeğe sıfır verdi ise eğer, tazminat aç bakalım sıfır verecek mi😁?
Söz konusu burada senin geleceğin, ve o öğretmen senin geleceğini küçük hatanla karartamaz! Üstüne o hatayı bir daha yapmayım diye o ödevi tekrar yaptın ve bu sefer Beğenmedi. Dostum şunu unutma, derslerde beğeni değil BAŞARI lazım!

Geri
Yukarı