Öğretmenin özel hayata karışma izni var mı?

Merhaba, kız arkadaşımın öğretmeni benim onun derslerini etkilediğimi düşünmüş ve çok kızmış :) Böyle bir şeye karışma hakkı var mıdır acaba? Çünkü ben herhangi bir dersine etki etmiyorum tam tersi benim bilmediğim eksiklerimi o onunkileri ben kapatıyorum. Hocasının bu ön yargısını anlayamadım. Sınava çalışıyoruz beraber, hedeflerimiz var. Öyle dersten kaçma, ders çalışmama gibi şeyler ben daha görmedim. Hocası görmüş herhalde anlayamadım. Kız arkadaşımın babası bilmiyor, hocası çağırıp konuşursa falan ne yapabilirim?

Kanka sınav senesi sevgili işleri çok sıkıntılıdır o kadar ihtimal ve tür arasından iki yüksek hedefli kişinin sevgili olup ders çalışması en mükemmel türüdür eksikler kapatılır niriniz sıkılınca öbüründen destek alır. Sakın kavga falan etmeyin kanka o işler çok sıkıyor insani 1 2 haftan çöpe gidiyor. Ha karışması olayında da hoca kız arkadaşının kafası dolu olmasın tek ders olsun gibisinden kızmıştır. Kötü niyeti yoktur. Karışamaz orası ayrı ama sıkıntı çıkaracaksa hoca sevgilin biz ayrıldık diyebilir. Sonra devam edersiniz. Olayı büyütmeye gerek yok reis.
Bu tür şeylere gelemiyorum. Bu tür geri kafalı insanlarla tahammül seviyem 0 kötü bir şey derim diye gitmedim ben. Gerekirse gideceğim mecbur bakalım derdi neymiş.

Bence gitmemelisin kanka hem sınav senesi bu sürtüşmeye gerek kalmaz hem sen gidince olay kapanmaz babası öğrenir hocası kıza mobbing uygular bir hatasında sevgilin yüzünden der. Bence babadan gizlediğiniz gibi hocadanda gizleyin.

Kanka sınav senesi sevgili işleri çok sıkıntılıdır o kadar ihtimal ve tür arasından iki yüksek hedefli kişinin sevgili olup ders çalışması en mükemmel türüdür eksikler kapatılır niriniz sıkılınca öbüründen destek alır. Sakın kavga falan etmeyin kanka o işler çok sıkıyor insani 1 2 haftan çöpe gidiyor. Ha karışması olayında da hoca kız arkadaşının kafası dolu olmasın tek ders olsun gibisinden kızmıştır. Kötü niyeti yoktur. Karışamaz orası ayrı ama sıkıntı çıkaracaksa hoca sevgilin biz ayrıldık diyebilir. Sonra devam edersiniz. Olayı büyütmeye gerek yok reis.

Çok şükür çok güzel ilişkimiz var. Hedeflerimiz ve geleceğimiz için çabalıyoruz. Sadece kız arkadaşım değil dostum, arkadaşım herşeyim diyebilirim. Kavgamız falan oluyor. Tabi her ilişkide var kavga ertesi gün tatlıya bağlıyabiliyoruz. 2 senelik birlikteliğimiz var. Bu şartlar altında hocanın o şekilde demesi zoruma gitti ve yediremedim açıkçası.

Çok şükür çok güzel ilişkimiz var. Hedeflerimiz ve geleceğimiz için çabalıyoruz. Sadece kız arkadaşım değil dostum, arkadaşım her şeyim diyebilirim. Kavgamız falan oluyor. Tabi her ilişkide var kavga ertesi gün tatlıya bağlıyabiliyoruz. 2 senelik birlikteliğimiz var. Bu şartlar altında hocanın o şekilde demesi zoruma gitti ve yediremedim açıkçası.

Kanka boş ver hocayı ciddiyim Allah nazarlardan korusun gerçekten sınav senesi etkilemeyecek ilişki türlerinden birisi sizinki. Hocayı yediremediğini de anlıyorum. Emin ol benzerini yaşadım. Sadece olayı büyütmeyin kanka. İkinizde derslerinize odaklanın. Basit şeyler için birbirinizi üzmeyin. İyi çalışmalar size umarım istediğiniz yeri kazanırsınız.

Kanka boş ver hocayı ciddiyim Allah nazarlardan korusun gerçekten sınav senesi etkilemeyecek ilişki türlerinden birisi sizinki. Hocayı yediremediğini de anlıyorum. Emin ol benzerini yaşadım. Sadece olayı büyütmeyin kanka. İkinizde derslerinize odaklanın. Basit şeyler için birbirinizi üzmeyin. İyi çalışmalar size umarım istediğiniz yeri kazanırsınız.

Çok teşekkür ederim :) Her şey gönlünce olsun <3

18 yaşını geçmiş iki bireyin özel hayatına kimse karışamaz. Sadece size tavsiye verebilir, herhangi bir yaptırım uygulamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı