Öğretmenin özel hayata karışma izni var mı?

Evet bununki tavsiye de değil. Kızmalar falan anlayamadım. Tavsiye verse anlarım yok tavsiye yok ortada.
Kafaya takmanıza gerek yok. Yine de inadına iş yapar gibi gözüne sokmayın, dersinize odaklanın. Uğraşmayı bırakır bir süre sonra zaten. Bir şey yapmaya hakkı yok dediğim gibi.

Merhaba, kız arkadaşımın öğretmeni benim onun derslerini etkilediğimi düşünmüş ve çok kızmış :) böyle bir şeye karışma hakkı var mıdır acaba? Çünkü ben herhangi bir dersine etki etmiyorum tam tersi benim bilmediğim eksiklerimi o onunkileri ben kapatıyorum. Hocasının bu ön yargısını anlayamadım. Sınava çalışıyoruz beraber, hedeflerimiz var. Öyle dersten kaçma, ders çalışmama gibi şeyler ben daha görmedim. Hocası görmüş herhalde anlayamadım. Kız arkadaşımın babası bilmiyor, hocası çağırıp konuşursa falan ne yapabilirim?

Bizim okulda telefonları toplayıp telefonların şifresini deneyip telefonları karıştırmaya çalışmışlardı okulda yalan söylemiyorum gerçekten oldu böyle bir şey.

Bizim okulda telefonları toplayıp telefonların şifresini deneyip telefonları karıştırmaya çalışmışlardı okulda yalan söylemiyorum gerçekten oldu böyle bir şey.

Hocaların hepsi değil çok sevdiğim hocalarım vardı ancak bazıları haddini çok aşıyor. Böyle hocalar çıldırmış olmalılar.

İlk defa öyle bir hoca görüyorum. Ne insanlar var ya... Bizim hocalarda mümkün mertebe uzak durmaya çalışıyor dersten derse.

Geri
Yukarı