Öğretmenin okul saati bittiğinde derse devam etme hakkı var mı?

Yahu arkadaşlar burası Kanada, İsviçre falan mı sanıyorsunuz o kurallar olsa ne olacak ?

İstediğiniz kadar şikayet edin iş müdürde bitiyor, Anca toplu ve rutin şikayetlerde işe yarar.

Bu sıralar okulla ilgili sıkıntılar yaşıyorum. Lise 1'e gidiyorum ders fizikti başka bir kişi hocayı kızdırmış hoca çıkmayın dedi zil çaldığı halde bende aldım çantayı çıktım. Hocanın herhangi bir işlem yapma hakkı var mı?

Bu atar giderin sebebi neydi peki? Çıktın diye bir şey yapmasa bile saygısızlık yaptın diye sana takabilir hakkı da var artık.

Kardeşim vardiya süresi dolmuş hoca boş yapıyor 1dk bile durmadan çıkarım

Çıktım zaten :D

Bu atar giderin sebebi neydi peki? Çıktın diye bir şey yapmasa bile saygısızlık yaptın diye sana takabilir hakkı da var artık.

Saygısızlık yok ders bittikten sonra evime gitmek hakkım değil mi ben mi yanlış biliyorum.

Saygısızlık yok ders bittikten sonra evime gitmek hakkım değil mi ben mi yanlış biliyorum.

Bir şey yapamaz ama size kıl olur. En ufak hatanızı kollar ve görür görmez işlem yapar. Ben ters düşme taraftarı değilim. Yarın hocanızdan özür dileyin isterseniz.

Özür dileyecek bir şey yapmadım takıyorsa taksın hata yapmadım özür de dilemem.

Kaybedeceğin 3-5 hadi olsun 10 dakika dönem boyu yıl boyu belki de lise hayatın boyunca dersine girecek hocaya böyle atar yapmanın mantığı yok. Dirsene giren hocaya dik gitmenin mantığı yok, eften büften sebepler bulup seninle uğraşabilir, normalde vereceği notu sana tavırlı olduğu için daha düşük not verebilir, sınıfa sorup sorup seni ayağa kaldırıp sürekli soru cevaplattırabilir böyle bir sürü şey başına gelir gerek yok böyle atarlara.

Bu sıralar okulla ilgili sıkıntılar yaşıyorum. Lise 1'e gidiyorum ders fizikti başka bir kişi hocayı kızdırmış hoca çıkmayın dedi zil çaldığı halde bende aldım çantayı çıktım. Hocanın herhangi bir işlem yapma hakkı var mı?
Yok tabiki hiç bir şey olmaz takma kafana

Birşey yapamaz zaten hocanın yaptığı bir suç, birşey yaparsa milli eğitime şikayet edebilirsin. Bu arada helal olsun tüm öğrencilerin yapmak istediğini yapmışsın hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı