Öğretmenler günü için saat önerisi

Vasc

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öğretmenler günü için kadın hocamıza saat almayı düşünüyoruz eski sınıfımızla. Bütçe olarak 500 civarı belirledik ama duruma göre 800'e kadar çıkabiliriz. Çok iri ve cafcaflı olmayan saat önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

@264523 2 sene önce mezun olduk hocam, ortada yağ çekmelik bir mevzu yok yani. Sevgimizi belli etmek amaçlı böyle bir şey yapalım dedik.
@RinDoChi İdari olarak hediye kabul etmesi yasak derken ne anlatmak istediniz hocam? Zaten mezun öğrencileriz şuan okulla bir ilişkimiz yok.
@Heisenbergin Teşekkürler hocam öneri olarak atacaklarımın arasına aldım.

@264523 2 sene önce mezun olduk hocam, ortada yağ çekmelik bir mevzu yok yani. Sevgimizi belli etmek amaçlı böyle bir şey yapalım dedik.
@RinDoChi İdari olarak hediye kabul etmesi yasak derken ne anlatmak istediniz hocam? Zaten mezun öğrencileriz şu an okulla bir ilişkimiz yok.
@Heisenbergin teşekkürler hocam öneri olarak atacaklarımın arasına aldım.

Pardon. 2 yıl geçmesine rağmen hala hediye almak istiyorsan çok sevdiğin bir hocan olmalı. Bence en iyi hediyeyi almalısın.

@264523 Lisede sınıf hocamızdı, üstümüzde çok emeği var. Ondan dolayı böyle bir şey yapalım dedik.
@ZCPS21 Hocam CASIO marka saatlerine baktık, toplu olarak beğenmedikleri için maalesef iptal etmek zorunda kaldık. Teşekkürler öneri için, parfüm düşünmüyoruz.
Bu saati almayı düşünüyoruz, var mı bilgisi olan?

Yeni konular

Geri
Yukarı