Her bütçe için saat önerisi

Saatten çok anlamam ama bana kaç sene önce hediye olarak bu alınmıştı.

Bundan sonra başka saat alma ihtiyacı duymadım şahsen. Bendeki 44mm olanı fiyatı gereksiz pahalı olmuş 40 mm olanı da var 1400 lira daha ucuz.

Daha ileri modelleri de var onlara da bakabilirsiniz.

Kadran rengi çok hoşuma gitmişti ve zamanında nispeten uygun fiyata almıştım. İnce bilekliler için biçilmiş kaftan.

Kadran rengi çok hoşuma gitmişti ve zamanında nispeten uygun fiyata almıştım. İnce bilekliler için biçilmiş kaftan.

Benim de bileğim ince, bunun gibi güzel bulduğunuz, uçuk fiyatta olmayan bir model atabilir misiniz?

Benim de bileğim ince, bunun gibi güzel bulduğunuz, uçuk fiyatta olmayan bir model atabilir misiniz?

Casio edifice modellerine bakabilirsin bileğin inceyse kasa çapı 40mm civarlarında alman senin için iyi olur. Ayrıca akıllı saat tarzı bir şeyler falan da düşünürsen Mi Band da kullanıyorum ince bilekte çok hoş duruyor.

Casio edifice modellerine bakabilirsin bileğin inceyse kasa çapı 40mm civarlarında alman senin için iyi olur. Ayrıca akıllı saat tarzı bir şeyler falan da düşünürsen Mi Band da kullanıyorum ince bilekte çok hoş duruyor.

Mi Band saatim vardı zaten. Amacım tamamen sadelikten yana. Deri kordonlu sade şık saatler daha güzel duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı