Öldükten sonra ne olacak?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O videoyu izlerseniz zaten bu konuyla ilgili videoda NASA konuşması olacak zaten.

Depremde zaten sarsılmak anlamında kullanılmış sırf karşıt görüşsünüz diye asıl siz bunu yapıyorsunuz yapmayın.
Yaşınızın 18 den büyük olduğunu sanmıyorum, NYGMA videolarına dayanarak islamı mucize mi kılıyorsunuz? Resmi bir kaynak atmak bu kadar zor olmamalı. Ayrıca NASA böyle bir şey kanıtlasa zaten müslüman sayısı gün geçtikçe azalmak yerine artardı.

Yaşınızın 18'den büyük olduğunu sanmıyorum, nygma videolarına dayanarak İslam'ı mucize mi kılıyorsunuz? Resmi bir kaynak atmak bu kadar zor olmamalı. Ayrıca NASA böyle bir şey kanıtlasa zaten Müslüman sayısı gün geçtikçe azalmak yerine artardı.

İyide bu zaten başlı başına kıyamet alameti zaten ayrıca videoyu attığım izlersen NASA'nın ay yarılmasıyla kanıtladığına dair konuşması var daha video izlemeyip hemen hazır cevap yazıyorsunuz önce videoyu izle sonra konuş.

İyide bu zaten başlı başına kıyamet alameti zaten ayrıca videoyu attığım izlersen NASA'nın ay yarılmasıyla kanıtladığına dair konuşması var daha video izlemeyip hemen hazır cevap yazıyorsunuz önce videoyu izle sonra konuş.
Evet binlerce bilim adamının ulaşamadığı şeyi NYGMA adlı Türk youtuber ulaşmış ne olur bu vizyonla devam etmeyin hayatınıza -18 olduğunu düşünerek.

Attığım videonun 5:56 saniyesinde 6:27 saniyeye kadar izlersen orada nygma değil NASA'da bir bilim insanı konuşuyor.

İki görüş var hocam. Bazıları kıyamet olacakken olacağını söylerler ama kıyamette ay’ın güneş’in parçalacağınıda biliyoruz. İkincisi ise ayette her ne kadar kıyamet yaklaştığında desede Hz. Muhammed peygamberimiz ve kitabı Kuran son olduğu için onlardan sonra kıyamet elbet yakın olacak. Hz. Muhammed’in Allah’ı müşriklere kanıtlamak içinde yaptığı düşünülebiliyor çünkü peygamberimiz ve kitabından sonrada kıyamet yakın. Fiziksel olarak düşünürsek evreni yoktan var eden’in ay’ı birleştirdiğinde kusur bırakacağını zannetmiyorum yine de kanıtlanabilir.

O’nun zamanında gözle gözlemlenmesine rağmen inanmayanlar vardı. Şuan inanmayanların artması gayet doğal.

Evet binlerce bilim adamının ulaşamadığı şeyi NYGMA adlı Türk youtuber ulaşmış ne olur bu vizyonla devam etmeyin hayatınıza -18 olduğunu düşünerek.
Yaşla alakası yok. Gerçek olduğunu sana kanıtlasak bile inat edeceksin inanmamaya.

Videoyu izlemedim fakat videonu ortasındaki adamın konuşmasını dinledim ve yanlış anlamadıysam orada ayın bölündüğü ile alakalı bir şey demiyor. Ayın eskiden daha büyük olduğu ve şimdi de küçüldüğünü düşündüklerini söylüyorlar (neden küçüldüğünü düşündüklerini video içinde söylermiş).Nygma ise ayın ortadan ikiye ayrılması sonucunda aydan kopan parçalardan dolayı ayın küçülmüş olabileceğini söylemiş. Yani ben yanlış anlamadıysam NASA ayın ortadan bölünmesi ile ilgili bir şey dememiş.

Videoyu izlemedim fakat videonu ortasındaki adamın konuşmasını dinledim ve yanlış anlamadıysam orada ayın bölündüğü ile alakalı bir şey demiyor. Ayın eskiden daha büyük olduğu ve şimdi de küçüldüğünü düşündüklerini söylüyorlar (neden küçüldüğünü düşündüklerini video içinde söylermiş).Nygma ise ayın ortadan ikiye ayrılması sonucunda aydan kopan parçalardan dolayı ayın küçülmüş olabileceğini söylemiş. Yani ben yanlış anlamadıysam NASA ayın ortadan bölünmesi ile ilgili bir şey dememiş.
Sonunda izlediğini okuduğunu anlayıp yorumlayabilen biri teşekkürler.

Benim müslümanlarla ilgili problemim yok fakat sizin gibi okuduğu her şeye körü körüne bağlanan müslümanlarla ilgilim var bu küçük arkadaş gibi. NYGMA videosu sayesinde ayın ikiye ayrılmasına inanmış ne dersem diyeyim o fikirden artık dönüşü yok. Malum partililer gibisiniz.

Sonunda izlediğini okuduğunu anlayıp yorumlayabilen biri teşekkürler.

Benim Müslüman'larla ilgili problemim yok fakat sizin gibi okuduğu her şeye körü körüne bağlanan Müslüman'larla ilgilim var bu küçük arkadaş gibi. Nygma videosu sayesinde ayın ikiye ayrılmasına inanmış ne dersem diyeyim o fikirden artık dönüşü yok. Malum partililer gibisiniz.

Yalnız nygmada bu NASA adamı ayın küçüldüğü söylemiş nygma ise bu durumda ay yarılırken az da olsa parçalandığı için aydan koptuğu ve bu yüzden ay küçüldüğünü söylemiş nygma sen yalanlamak için dini mesaj çarpıtıyorsun neyse sana kanıtlasak inanmamak için bahane bulursun.

Yaşınızın 18 den büyük olduğunu sanmıyorum, NYGMA videolarına dayanarak islamı mucize mi kılıyorsunuz? Resmi bir kaynak atmak bu kadar zor olmamalı. Ayrıca NASA böyle bir şey kanıtlasa zaten müslüman sayısı gün geçtikçe azalmak yerine artardı.
İstediğin kadar müslüman sayısı azalıyor diye kendini kandır, Allah'ın dini yıkılmaz merak etme.

Ne alaka @XEfe.Bey kullanıcımız burada İslam dini tamamen yok olmaz diyor herkes Müslüman olsun İslam dinine inanmayanlara zarar veririm demiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı