Ölmeden Önce Oku Dediğiniz Kitaplar

İngilizcede de problem yoksa ölmeden önce siyaset okumanızı kesinlikle öneririm. Türkiye siyaseti olmak zorunda değil, ama bilim olarak okumazını öneririm. Çok daha farklı bir bakış açısı katacağına eminim. Sonuçta yazılan eserler de gününün politakalarıyla etkileniyor. Sonuçta karar sizin tabiki de.

Bilim kurgu olarak tek başına kitap değilde bütünlük açısından ve daha derinini anlamak için yazar-yazar okumaya çalışıyorum. Okumadıysanız Asimov'un birçok eserini önerebilirim.

Benim pek okuma alışkanlığım yoktur. Okul ödevi için Kürk Mantolu Madonna okumam gerekti ve kitabı ilk okuduğumda soluksuz olarak 50 sayfa okumuştum ve kitabı 3 günde bitirmiştim. Kitap beni acayip etkilemişti ve bir kaç gün boyunca etkisinden çıkamamıştım. Şiddetle tavsiye ederim.

Ben Kürk Mantolu madonnayı Türkçe öğretmenimden gördüm. Kitapı aldım kitabın ilk sayfasından okumaya başladım okurken o kadar zaman geçmiş ki anlatamam ve o kitabı okuduktan sonra benim kitaba ilgim arttı okumanı şiddetle tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızıl Nehirler, Leyleklerin Uçuşu, Siyah Kan, Adam Fawer Olasılıksız (Bilim Kurguya kaçabilir), Kutsal Kan&Kutsal Kase.
Kendi sevdiklerim, Adrenalin, Sadist, Kont Nasturadamus, Klon, Simyacı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı