Ölmüşsünüz gibi yazın

Şimdi o mottonun yanlış olduğunu söylesek herkes kimsenin hayatına karışamaz olacak. Aa cidden ne güzel zaten hayat böyle yaşanmalı desek salla her şeyi desek. Hey birader! Neden milleti acayip düşüncelere teşvik ediyorsunuz diyen çıkacak. En iyisi usulca, sessizce ben yürüyerek uzaklaşayım.

Dostum benim babamın mottosuydu aslında bu, kendisi 40 yaşında kalp krizinden öldü. Ben de bu şekilde yaşamaya devam edersem maksimum 29-30 yaşını görürüm.

Evet, konu şahsım adına bu iki kısımdan ötürü geçerliliğini yitirmiştir. Yapmadım, yapmam da. Hele ki ilkini asla.

Allah rahmet eylesin kardeşim be.
Ama bunlar da birer imtihan be güzel yaşa da kendini de hırpalama sen suçlu değilsin ki yaşamak hakkımız değil mi? Ya da doğru yerde yaşayabilecek imkanımız da yok da böyle mi olduk? Çoğu insan mutlu değil be artık. Neden böyle durumlara geldik. En yakın insanlar dahi konuşurken kahkaha atıyor, görüyorum.Ancak insanların içi ayrı kötü. Yani neden güldüğü bile muamma gibi. Hali sanki kiralık bi bedende ruhuna bürünen küçük noktalara dokunan duygulara arada hitap ediyor işte. Noluyo be kardeşim yazar olmadan bitireyim bu cümleler fazla bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…