Ölü piksel çıkan ASUS VG27AQ monitör iade edilmeli mi?

Neden peki? Ayıpsız malı kullanmak yerine ayıplı malı kullanmanız sizin tercihiniz ama insanları onların lehine olmayacak şekilde yönlendiremezsiniz

Türkiye'de her şey pahalıyken insanlar nasıl parasını böyle yok sayabiliyor anlayamıyorum.

Neden peki? Ayıpsız malı kullanmak yerine ayıplı malı kullanmanız sizin tercihiniz ama insanları onların lehine olmayacak şekilde yönlendiremezsiniz.

Burası foum sıtesı adam bızım görüşlerimizi almak ıcın acmıs konuyu. Benim kişisel görüşüm o kadar uğrasıp iade edip beklememesı hem ben yonlendırsem bile adam kafası var. Benım gorusum mantıklı gelmezse yapmaz.

Takılı piksel varsa onlar sorun çıkarmazlar ancak ölü piksel varsa her zaman çoğalma eğilimindedir. İade hakkınız varsa kullanmak en mantıklısı ama 1 piksel için öyle bir hakkınız olmayabilir.

Türkiye'de her şey pahalıyken insanlar nasıl parasını böyle yok sayabiliyor anlayamıyorum.

Ya beleş ya da hediye şu dönemlerde işçilikte büyük alın teri emek lakin az bir kazanç var şayet bende aynı durum olsaydı aile bireylerimin verdiği emeği harcadığım yere dikkat ederdim.

Burası foum sıtesı adam bızım görüşlerimizi almak ıcın acmıs konuyu. Benim kişisel görüşüm o kadar uğrasıp iade edip beklememesı hem ben yonlendırsem bile adam kafası var. Benım gorusum mantıklı gelmezse yapmaz.

Görüşünün kullanınıcıya yararı olması lazım zararı değil

Yo benım monıtordede 1 tane vardı 1 senedır kullanıyorum 2 tane oldu isterse 6 7 olsun görmüyorum bıle iade etmedım.
Tamam da hocam, bu sizin seçeneğiniz. İnsanları yanlış yönlendirmek için yeterli bir sebep değil. Neyse, kime ne anlatıyoruz.

Eyvallah hocam teşekkürler.

Tavsiyem iade edecekseniz ürün kusurlu diyerek iade etmeyin, cayma hakkından yararlanarak beğenmedim seçeneği ile iade edin. Diğer türlü satıcı ürünü servise gönderip uzatabilir.

Değişim istiyorsanız ayıplı olduğunu belirtmek zorundasınız.

Geri
Yukarı