Ölü piksel olan AOC 24G2zu iade edilmeli mi?

Sawi

Hectopat
Merhaba salı günü elime ulaşan AOC'un 24G2ZU modeli ilk gün ölü pixel testi yaptığımda çıkmamasına rağmen bugün Discord'da takılırken ölü pixel gördüm bugün bir daha test yaptım.
1. sadece mavi ekranın belirli bir yerinde gözüküyor.

IMG_1610.jpg

IMG_1611.jpg

2. ekranın herhangi bir yerinde yeşil bir görüntü olunca ortaya çıkıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim gözümü şahsen rahatsız etmiyor fakat ileride bu ölü pixel çoğalır diye korkuyorum sizce iade etmeli miyim? Bir de ben sabırsız bir insanım yani bekliyemem. :D

Merhaba salı günü elime ulaşan AOC'un 24G2ZU modeli ilk gün ölü pixel testi yaptığımda çıkmamasına rağmen bugün Discord'da takılırken ölü pixel gördüm bugün bir daha test yaptım.
1. sadece mavi ekranın belirli bir yerinde gözüküyor.

Eki Görüntüle 2017803

Eki Görüntüle 2017805

2. ekranın herhangi bir yerinde yeşil bir görüntü olunca ortaya çıkıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim gözümü şahsen rahatsız etmiyor fakat ileride bu ölü pixel çoğalır diye korkuyorum sizce iade etmeli miyim? Bir de ben sabırsız bir insanım yani bekliyemem. :D
3 Pikselden daha azını iade etmiyorlar diye hatırlıyorum. Uğraşmak isterseniz iade edebilirsiniz belki ama ben de zamanında monitörümde ölü piksel çıkıp uğraşmamıştım çoğalmadı da şuan gözle bile göremiyorum çünkü monitör kullandıkça kirleniyor ve toz mu ölü piksel mi anlamıyorsunuz bile eğer temizlik hastalığınız falan yoksa tabi.

3 pikselden daha azını iade etmiyorlar diye hatırlıyorum. Uğraşmak isterseniz iade edebilirsiniz belki ama ben de zamanında monitörümde ölü piksel çıkıp uğraşmamıştım çoğalmadı da şu an gözle bile göremiyorum çünkü monitör kullandıkça kirleniyor ve toz mu ölü piksel mi anlamıyorsunuz bile eğer temizlik hastalığınız falan yoksa tabii.

Her gün gözlük beziyle siliyorum monitörü ölü pixeller dediğim gibi rahatsız etmiyor ama ileride çoğalır diye korkuyorum.

Tabii değiştirebilirim fakat çok sabırsız bir insan olduğum için bekliyemiyorum yani monitör 2 günde elime ulaştı 2 gün zor bekledim.

Aldığınız yere mail atarak ya da arayarak durumu bildiriniz ölü piksel çoğalmayan bir hata diye bilmekteyim , lakin bunun garantisi yok arayıp durumu bildiriniz.

14 gün bekleyin eğer artarsa yollayın bana kalırsa.

14 günün sonunda iade süresi bitiyor mantıksız, eğer kabul etmezlerlerse değişimi zaten iade ölü piksel olsa da olmasa da hakkı ama 2 haftanın sonunda bu hakkı son buluyor

Son düzenleme:
14 günün sonunda iade süresi bitiyor mantıksız eğer kabul etmezlerlerse değişimi zaten iade ölü piksel olsa da olmasa da hakkı ama 2 haftanın sonunda bu hakkı son buluyor.
Demek istediğim şey de oydu detaylı yazasım gelmedi 14gün içinde ürüne baksın işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı