Ölü piksel çoğalır mı?

Piplup40

Hectopat
Daha fazla  
2. monitör olarak aldığım monitörde sadece Full siyah ekranda 1-2 piksel yeşil görünüyor. 2. monitörüm olduğundan ve rahatsız edici olmadığından değişim istemiyordum ama internete baktığımda bu ölü piksellerin daha sonra artabileceğinden bahsedilmiş. Bu ne kadar doğru? 1-2 ölü pikselden bir şey olur mu?

2. monitör olarak aldığım monitörde sadece Full siyah ekranda 1-2 piksel yeşil görünüyor. 2. monitörüm olduğundan ve rahatsız edici olmadığından değişim istemiyordum ama internete baktığımda bu ölü piksellerin daha sonra artabileceğinden bahsedilmiş. Bu ne kadar doğru? 1-2 ölü pikselden bir şey olur mu?

Artma ihtimali var sabit kalma ihtimalide var eğer monitör güneş alıyorsa ölü piksel çoğalır diye biliyorum.

Artabilir, sabit kalabilir. Şahsen 11 yıllık laptopumda ilk birkaç yılda çıkan ölü pikseller hiç artmadı sabit kaldı. Tamamen şans.

Bende yaşamıştım kanka gerçekten çok hızlı artıyor maalesef

Geri
Yukarı