Ölü piksel tamir edilir mi?

samet4747

Hectopat
Arkadaşlar ölü pikselin çözümü var mı? Ucuz olduğu için 75Hz 1ms bir monitör aldım ölü piksel olduğunu bilerek, bunu götürmenin çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ölü piksel bazen takılı kalabiliyor, onun çözümü ise hafif bez ile pikselin olduğu yeri ovalamak ya da internette ölü pikselleri tamir eden siteler var, pikselin olduğu yere sürekli renk geçişi uygulayarak canlandırmaya çalışıyor ama o da yarı ölü pikseller için.

NOT: Sorumluluk kabul etmiyorum, sadece tavsiye veriyorum. Kendi iradenizi kullanarak yapın bu işlemi.

Son düzenleme:
Arkadaşlar ölü pikselin çözümü var mı? Ucuz olduğu için 75Hz 1ms bir monitör aldım ölü piksel olduğunu bilerek, bunu götürmenin çözümü var mıdır?
Malesef o piksel ölmüş arkadaşların dediği gibi tek çözüm panel değişimi zaten monitörün çoğunluğu panel gerisi plastik :D

Ölü piksel bazen takılı kalabiliyor, onun çözümü ise hafif bez ile pikselin olduğu yeri ovalamak ya da internette ölü pikselleri tamir eden siteler var, pikselin olduğu yere sürekli renk geçişi uygulayarak canlandırmaya çalışıyor ama o da yarı ölü pikseller için.

Bende 1 tane çok küçük.

Ölen insan dirilir mi? O da ölmüş bir piksel.

Gömülür.

Yeni konular

Geri
Yukarı