Rehber Ölü piksel türleri nelerdir ve hangileri garanti kapsamındadır?

@oktay1910 2 adet ölü alt pikseliniz var. Bence çok rahatsız etmiyorsa kalabilir, çünkü ölü alt pikseller fark edilebilirlik olarak tam ölü piksellerden çok daha iyi durumda.

Büyüme ihtimali az da olsa her zaman var.

tek renkte oldukları için bunların geçme ihtimali var mı?
Hayır, ölü pikseller tek renkte bile olsa geçmez.

Teşekkür ederim hocam önceki aldığımda tüm renklerde gözüküyordu iade et tekrar al felan yoruldum alt piksel olduğu için göndermeyeceğim.

Peki sizce bu nedir? Bir ölü alt piksel mi ben çözemedim... Siyahlarda hiç belli olmuyor en çok beyaz da belirgin kırmızı,mavi ve yeşildese daha az belirgin.

Dosya Ekleri

• IMG_20210730_224113.jpg
    142,6 KB · Görüntüleme: 108
Peki sizce bu nedir? Bir ölü alt piksel mi ben çözemedim... Siyahlarda hiç belli olmuyor en çok beyaz da belirgin kırmızı,mavi ve yeşildese daha az belirgin.
Resimden çok belli olmuyor ama ölü piksel değil gibi. Başka bir sıkıntı olabilir.

Asus linki ölü.

Hocam bende de aynı sorun var 4 adet var bende değişime yolladım oda öyle geldi nedir öğrenebildin mi ?

Tek bir ölü piksel bile kusurlu üründür. Tüketici hakem heyeti kararıyla ya değişim yapılır ya da iade.

Hocam benimki yeşil pixel.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…