Ölü piksel ve sıkışmış piksel nasıl ayırt edilir?

Tibet Ulubey

Kilopat
Makaleler
24
Yer
İstanbul
image.png

Bu ölü pixel midir yoksa sıkışmış pixel mi?

Ölü piksel olsa siyah olurdu bozulmuş pixel gibi bir şey bu. Biraz baktım bu sıkışmış piksel.

Kabul etmiyorlar. 5 piksel olması lazımmış en az.

Ürün iadesine hakkın var. Böyle ezber bilgilere inanmayın. Geçen aktif arkadaşlarımızdan biri siyah piksel iadesi yapmayan Dell monitörle uğraştı ve ürünü satıcıya gönderdi ve değişim yapıldı. Kimse kusurlu ürün kullanma hakkına sahip değil. THH var işin sonunda çünkü hocam.

Ürün iadesine hakkın var. Böyle ezber bilgilere inanmayın. Geçen aktif arkadaşlarımızdan biri siyah piksel iadesi yapmayan Dell monitörle uğraştı ve ürünü satıcıya gönderdi ve değişim yapıldı. Kimse kusurlu ürün kullanma hakkına sahip değil. THH var işin sonunda çünkü hocam.
Asus 5 piksel istiyor. Satıcı ilgilenmediğini ve Asus'la iletişime geçmemizi istedi. THH ile uğraşmakta istemiyorum.

ASUS 5 piksel istiyor. Satıcı ilgilenmediğini ve ASUS'la iletişime geçmemizi istedi. THH ile uğraşmakta istemiyorum.

14 günlük iade hakkın neticesinde para iadesi yoluna da gidebilirsin. Bütçene uygun yeni bir monitör araştırırız. Ekranın ortasında pembe bir iz ile ömür geçmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı