Ölü pixel sorun yaratır mı?

habbocosds2

Picopat
Arkadaşlar Samsung IPS monitör daha önce Xiaomi VA panel almıştım onda da bu sorun vardı. Üstte gördüğünüz altındaki leke fotoya karışmış. Bu bir sorun yaratır mı? Xiaomi'yi iade ettim bunu aldım bunda da bir sorun çıktı :/ Monitörü göndereceğim bir de iade sonucunu bekleyeceğim bir de parayı... Bu böyle kalacaksa sorun yok arkadaşlar ama sizin ölü pixeliniz var mı? Büyüyor mu? Siyah olunca ekran gözükmüyor ama beyaz, mavi, kırmızı gibi renklerde bariz belli oluyor.

1708706186162.png

Samsung ölü pikselde iade veriyor diye biliyorum ekranın bayağı ortalarındaysa ve seni rahatsız ediyorsa iade et.

Fakbikasyon ölü piksel büyümez diye biliyorum sizi rahatsız etmiyorsa kullanılır. Zaten büyürse de garantiye yollarsınız tamir yada yeni ürün alırsınız.

Samsung ölü pikselde iade veriyor diye biliyorum ekranın bayağı ortalarındaysa ve seni rahatsız ediyorsa iade et.
Ortalarında değil hiç farketmiyorum bile ama büyür diye korkuyom eski monitörüm çok eski her tarafı siyah pembe mavi gibi renklere dönüşmüştü onun sorunu neydi bilmiyorum ama bu da dönüşmesin istemiyorum mecbur iade edeceğim :/

Fakbikasyon ölü piksel büyümez diye biliyorum sizi rahatsız etmiyorsa kullanılır. Zaten büyürse de garantiye yollarsınız tamir yada yeni ürün alırsınız.
Haklısınız fakat o alacağım da böyle olacak diye korkuyorum :( yani alacağımın kusursuz olacağını bilsem tamam diyeceğim ama ne yapsam bilemedim 1 aydır monitör sıkıntısı çekiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı