Nasıl bir ölüm isterdiniz?

• Sahada ülkem için düşmanla çarpışırken

• Yaşlılıktan, normal bir ecel ile yatakta.

• İşe giderken otobüsün içinde

• Sevdiklerimin yanında manzaralı bir yerde

• Ormanda goril saldırısına uğrayarak

• Direk morgda. Kimseye yük olmayayım.

• Bilgisayar başında

• Mekan basarak (Raconlu ölüm)

• Harakiri yaparak

• Düğünde halay çekerken

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Şöyle :
ef75a97ae252d5d7cc59a533eb938c2a.jpg

En son puan vereceğim şey inanılmaz şekilde bu kadar çok almış. Hala bireye, bireyciliğe önem veren insanlar olamadık ne yazık. 20. YY'dan kalma köhne kavramların düşüncülerin etkisindeyiz. Aynı anket insani gelişmişliği yüksek 1. Dünya ülkesinde yapılsa herhalde en az oyu alırdı... Hangi şıktan bahsettiğimi herhalde anlamışsınızdır.

Ben "sevdiklerimin yanında" dedim. Ve kesinlikle siyasetler, ideolojiler, başkalarının kavgaları uğruna olmamalı. Amiyane tabirle"B.k yoluna gitmek" bence çünkü bunlar. Ama "Sevdiklerimin yanında" da biraz bencince. En güzeli ormanda ölmek. Cesedin hayvanlar tarafından afiyetle yenmesi. Doğaya tam katkı. :)

Birde tabi Happy Tree Friends'teki ölümlerden olmasın mümkünse :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2010 yılından beri sevdiğim bir kız var, çok yakındık. Çok uzak olduk. Zamanın eli değdi. Onun dizlerinde, yeşil gözlerine bakarak ölmek isterdim. Nişanlandı, yaza düğünü var. Film konusu gibi hayatımız oldu. Öyle sonlansın dedim, çok mu şey istedim ? :) :)

Yeni konular

Geri
Yukarı