Ölümsüzlük üstün teknolojiler ile gerçek olabilir mi?

• Konuyu başlatan Roux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 342
  • Görüntüleme 13B
Kemal artık abartıyorsun dostum, her gördüğüm yerde İslam'a laf ediyorsun. Saygı saygı olur, öyle değil mi?
İlk sayfalara bakarsan bilimsel doğrultuda ilerledim, konuya dini karıştırmadım. Ama millet gelip de ayet atınca ben de kendi görüşlerimi belirttim. Yapacak bir şey yok. Sadece İslam'a değil, tüm ibranı dinlere ve neredeyse tüm dinlere laf ediyorum, bunu da belirteyim.
Her İslam kelimesinin geçtiği yerde bilimden bahsedeyim
Eğer bir yerde bilim ile bir çelişki varsa bahsetmek hakkım.
İnsanlar dinden bahsederken de sazan gibi atlayayım, her şeye maydanoz olayım.
Konu ilgimi çekiyor ve giriyorum. Konunun amacı zaten "din" ise dinden konuşmak doğal bir şeydir.
Çünkü en iyisini ben biliyorum
İmzamda tek bildiğim hiçbir şey bilmediğim yazıyor, komik.
öteki insanlar aptal, sadece ben sorguluyorum, sadece benim aklım var.
Ağzımdan ne bu çıktı, ne buna benzer bir şey.

Abicim sizin yaş ortalamanız nedir? İsterseniz krem peynire ya da klozet kapağına tapın da inanmadığını söyleyen insana "çok havalısın yea :d" diye mental masturbasyon yaparak saldırmak da neyin nesi? Neyi kanıtlama çabasındasınız tam olarak?
Kardeş durduk yerde ayetlerden bahseden birisine ':d' yazarak cevap veren sen değil misin? Bir şeyi kanıtlama çabasında olan sensin, ironik.

4 bin görüntülenme almış konu ciddi bir şekilde aklına soru takılan varsa mesajdan yazabilir. Geç olmadan din konularını araştırın derim. Ne zaman kime ne olacağı belli değil. Kalın sağlıcakla.
Araştırdım ve sonuç ortada. Her seninle aynı dini görüşü paylaşmayana bunu demen komedi resmen.

Ölümsüz olduğumuzu varsayalım bu kadar insanı nereye koyacağız?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ölümsüz olduğumuzu varsayalım bu kadar insanı nereye koyacağız?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Onu aslında konu başında tartışmıştık. Evren çok geniş. O zamana kadar farklı gezegenlere gidilir bence 🤔.

Onu aslında konu başında tartışmıştık. Evren çok geniş. O zamana kadar farklı gezegenlere gidilir bence 🤔.
İstediği kadar geniş olsun her şeyin bir sınırı var. Ölümsüzlük insan için yararları değil aksine zararlı. Artık yapay oksijenler ile dolaşırız.

Fantastik bir ölümsüzlük yerine kol, bacak vb. Uzuvlarımızı yeniden yapabiliriz bence.

Kardeş durduk yerde ayetlerden bahseden birisine ':d' yazarak cevap veren sen değil misin? Bir şeyi kanıtlama çabasında olan sensin, ironik.
Durduk yere ayet paylasanin bir seyler kanitlama cabasinda oldugunu dusunuyor musun peki?

Geri
Yukarı