OEM key satın alınır mı?

hsynsfrc

Femtopat
Daha fazla  
OEM key satın almayı düşüyorum birkaç site araştırdım birisi yazılım burada sitesi biriside hrkgame diye bir site. Bu iki site arasında hrkgame sitesinden alamaya karar verdim, ama bu sitede de OEM key için yeniden kurulması gerekiyor diyor yeniden kurmam gerekiyor mu OEM key girebilmek için? OEM keyin daha iyi olduğunu düşüyorum veyahut başka böyle format attığımda bile bir daha uğraşmak istemiyorum. Bunun için illaki OEM key olması gerekiyor yanlış bilmiyorsam.
Kısacası OEM key girebilmem için tekrar format atmam gerekiyor mu PC'ye?

Son düzenleyen: Moderatör:
OEM key satın almayı düşüyorum birkaç site araştırdım birisi yazılım burada sitesi biriside hrkgame diye bir site. Bu iki site arasında hrkgame sitesinden alamaya karar verdim, ama bu sitede de OEM key için yeniden kurulması gerekiyor diyor yeniden kurmam gerekiyor mu OEM key girebilmek için? OEM keyin daha iyi olduğunu düşüyorum veyahut başka böyle format attığımda bile bir daha uğraşmak istemiyorum. Bunun için illaki OEM key olması gerekiyor yanlış bilmiyorsam.
Kısacası OEM key girebilmem için tekrar format atmam gerekiyor mu PC'ye?
Alınır evet. Jetlisans gibi bir yerden almıştım ben neredeyse 1 yıldır çalışıyor sorun çıkarmadı. OEM key için Windows'u yeniden kurmanıza gerek yok.

Retail key alırsan PC'yi değiştirsen de keyi yeni PC de kullanabilirsin.

Ya da Windows 10 Retail key al ücretsiz 11'e geçiş var.

Geri
Yukarı