OEM lisanslı sisteme format atılırsa lisans kaybolur mu?

• Konuyu başlatan aszx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 784

aszx

Picopat
Daha fazla  
Windows 10 64 Bit'i USB bellek ile sıfırlayacağım. Bilgisayarımda aynı sürüm olacak. Lisansın OEM. Format attıktan sonra lisansı kendi kendine tanır mı yoksa benim mi yazmam lazım?

OEM key kullanıyorum hocam, kod anakarta gömülü oluyor. Bu kodlar tek sistemde kullanmalık kodlar zaten. Format aşamasında anahtarım yok seçeneğine basıp format atıyorum, süreç bittiğinde sistem otomatik olarak etkinleştirilmiş oluyor.

Kendi kendine tanınmış olacak, format sürecinde anahtar olmadan devam etme seçeneğine tıklaman yeterli.
Hocam bir sorum daha var ben USB ile format atsan hiç driver kurmasam. Wifi a bağlanabilir miyim? Yani Microsoft un kendisinin yüklediği bı driver var mı?

Hocam bir sorum daha var ben USB ile format atsan hiç driver kurmasam. Wifi a bağlanabilir miyim? Yani Microsoft un kendisinin yüklediği bı driver var mı?
Benim kullandığım Wi-Fi cihazı internet gerektirmeden kendini güncelleyebiliyor, fakat her ihtimale karşı format USB'sine Wi-Fi sürücüsünün dosyalarını da ekliyorum. Sistem hazır olduğunda internetsiz kalmamak lazım :)

Benim kullandığım Wi-Fi cihazı internet gerektirmeden kendini güncelleyebiliyor, fakat her ihtimale karşı format USB'sine Wi-Fi sürücüsünün dosyalarını da ekliyorum. Sistem hazır olduğunda internetsiz kalmamak lazım :)
Hocam ben Asus x541uv kullanıyorum wifi driverini nasıl format USB sine ekleyebilirim?

Hayır, sadece Networking yazan kısımdaki sürücüyü yükle. Her ihtimale karşı dosyasının bulunması için o da. İnternet sorunu yaşamazsan dosyayı kurmana gerek yok, Windows kendi güncellemelerini otomatik olarak yapacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı