Ömürlük PSU Tavsiyesi

Sağlam PSU öneririz önermesine de ömürlük PSU öneremeyiz. Kimse ne olacağını bilemiyor maalesef :)

Parayı bayılacaksan full modular olsun 80+ Gold olsun. Saydığın markaların bünyesinde kronik sorunu olmayan bir tane model bulman yeterli. Seasonic Focus Plus siparişi vermiştim sonra tedarik edemediler iptal falan çok hoşuma gitmişti Evga GQ ile değiştirecem galiba başka bir şey yok ellerinde.

Tier PSU List’leri, Jonnyguru incelemelerini ben de takip ediyorum zaten ama Tier A+ seviyesi 1000 TL bandının üzerine çıkıyor biraz. A seviye benim bütçeme daha uygun.

Bu arada bizim burada sırf 80+ diye iyi dediğimiz Cooler Master, Corsair, Thermaltake modellerinin en çöp seviyede olduğu görülüyor o listelerde. Çin malı PSU’ları hiç saymıyorum :D

Tier PSU List’leri, Jonnyguru incelemelerini ben de takip ediyorum zaten ama Tier A+ seviyesi 1000 TL bandının üzerine çıkıyor biraz. A seviye benim bütçeme daha uygun.

Bu arada bizim burada sırf 80+ diye iyi dediğimiz Cooler Master, Corsair, Thermaltake modellerinin en çöp seviyede olduğu görülüyor o listelerde. Çin malı PSU’ları hiç saymıyorum :D
İmkan meselesi tabi adam orda 150$ ödüyor atıyorum biz burda asgari ücretin yarısını ödüyoruz. Hep aynı konular hiç girmeyim :D O yüzden oh oh çiçek çiçek deyip kullanıyoruz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı