Ön disk fren arka lastiğe takılması mümkün mü?

JustLewn

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bisikletim Bianchi tornado ön tarafta disk freni var fakat ön tarafın çok tutmasını pek sevmiyorum. Panikle ön freni sıkınca takla atma korkusu var :D. Bunu arka tarafa takmak mümkün müdür? Başka bir şey almam gerekir mi?

Şimdi kendi bisikletimdeki disk freni inceledim. Ekstra parçalara ihtiyacınız olacaktır. Janta takmak için disk elinizde mevcut ama diskin jant ile arasında belirli bir mesafede olması gerekiyor. Sonra hortum lazım. Mekanik diskse tel, hidrolik disk fren ise yağ vs vs. Biraz uğraştırır ama işi bilen biri için imkansız değil. Arkadaşında dediği gibi bisikletçiye sormak ve ona yaptırmak en mantıklısı.

Şimdi kendi bisikletimdeki disk freni inceledim. Ekstra parçalara ihtiyacınız olacaktır. Janta takmak için disk elinizde mevcut ama diskin jant ile arasında belirli bir mesafede olması gerekiyor. Sonra hortum lazım. Mekanik diskse tel, hidrolik disk fren ise yağ vs vs. Biraz uğraştırır ama işi bilen biri için imkansız değil. Arkadaşında dediği gibi bisikletçiye sormak ve ona yaptırmak en mantıklısı.

Ben masrafsız düşünüyordum fakat imkansızmış. Teşekkürler ikinizede. Yine de bir bisikletciye soracağım.

Geri
Yukarı