Ön kaldırmak için bisiklet önerisi

Evet anladığınız gibi bisikleti ağır kullanacağım yani fazla ön kaldıracağım. Onun için uygun fiyatlı bisiklet arıyorum. Aklımda şunlar var:

Kron XC 100.
Ya da.
Mosso wildfire 27.5

Bu iki bisiklet ön kaldırmak için mümkün mü? Fazla bilgim yok bisikletlerle yardımcı olursanız sevinirim. (Bisikleti çoğunlukla taşlı yollarda kullanacağım).
Bmx in Büyük Bisikletleri Var Bakmanı Öneririm Ancak Bir Taktiğim var
Bende Orbis 27.5 jant 21 vites var
https://www.hepsiburada.com/orbis-v...s-siyah-turuncu-dag-bisikleti-pm-HB000006368O Bunun Sarı Siyahı
ama taktik şudur Seleyi pedal aşıgıdayken sağ veya sol bacağınız dümdüz olmasını sağla ve rahat olmaya çalış gerisi geliyo

Evet anladığınız gibi bisikleti ağır kullanacağım yani fazla ön kaldıracağım. Onun için uygun fiyatlı bisiklet arıyorum. Aklımda şunlar var:

Kron XC 100.
Ya da.
Mosso wildfire 27.5

Bu iki bisiklet ön kaldırmak için mümkün mü? Fazla bilgim yok bisikletlerle yardımcı olursanız sevinirim. (bisikleti çoğunlukla taşlı yollarda kullanacağım).

Rockrider 520 falan almanı tavsiye ederim o yazdığın modellerden daha sağlam ve daha iyi parçaları var sadece fren ve aktarıcısı biraz sıkıntı onlarda değişirsin ileride.

Çelik kadro olmadığı sürece her bisikletle ön kalkar zaten de, önemli olan maşanın kalitesi. Geçen dalga olsun diye bir arkadaş Migros market bisikleti Transval ile ön kaldırmaya çalışmış, ön maşa kırıldı ve yere yapıştı tabi çocuk.

Kron XC 100.
Ya da.
Mosso wildfire 27.5

Bu iki bisiklet ön kaldırmak için mümkün mü? Fazla bilgim yok bisikletlerle yardımcı olursanız sevinirim. (Bisikleti çoğunlukla taşlı yollarda kullanacağım).
Reis vitesi düşür gidonu kaldır olabildiğince hızlı pedal at her bisikletle olur bir kriteri yok bunun.

Yeni konular

Geri
Yukarı