[Ön Kayıt] PUBG Mobile 2 Fragmanı Yayınlandı

Bu sefer krafton ınc. İsimli bir firma yayınlıyor. Oyun 2050 gibi bir yılda geçiyor. İzlemek isteyenler ve ön kayıt yapmak isteyenler için gerekli linkleri aşağıya bırakıyorum.

Eki Görüntüle 897052

Fragman:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ön kayıt linkleri;

Android: PUBG: NEW STATE - Apps on Google Play.

iOS: iOS ön siparişi yakında açılacak.

Site linki: PUBG: NEW STATE

Ön kayıt yapan bazı kişilere kalıcı bir araç kostümü verilecek.

Çok saçma Android 10 telefonum ama desteklemiyor diyor M11 kullanıp kayıt yapabilen var mı?

Aslında oyun iyi gibi görünüyor. Geleceğe ait olması da biraz da başlarda ilgi çekmesine sebep olacaktır. Bir yazı okudum oyunla ilgili yıl olarak 2051 yılını alacakmış; oyunun içeriği yeni mekanik silahlar araçlar falan diyorlar. İnşallah haritalar da güzel olur. Okuduğum yazının linki merak edenler varsa: Pubg New State Duyuruldu

Ayrıca fragmanı bende gördüm iyi gibi ya genel anlamda.

Aslında oyun iyi gibi görünüyor geleceğe ait olması da biraz da başlarda ilgi çekmesine sebep olacaktır bir yazı okudum oyunla ilgili yıl olarak 2051 yılını alacakmış oyunun içeriği yeni mekanik silahlar araçlar falan diyorlar inşallah haritalar da güzel olur okuduğum yazının linki merak edenler varsa Pubg New State Duyuruldu

ayrıca fragmanı bende gördüm iyi gibi ya genel anlamda
2051 yılında içten yanmalı araç?

Geri
Yukarı