Ön lisans kazanmak için geç mi?

Hocam bana o zaman 4 ay kalmış olacak 30 soru Türkçe 10 sosyal 10 fen 10 mat yapmam lazım. Aktif matematiği 1 haftada bitirmem mümkün mü?
Çok acele ediyorsun. Tytden bahsediyoruz. 3 ayda bile sıfırdan rahat bitirilebilir. Sakin ol. İstediğin netler de düşük. Çok daha iyisi yapılabilir 160 gün var daha. Potansiyelin bundan çok daha yüksektir bence. Çok değil disiplinli çalışırsan hepsinden 25- 30 net bile yaparsın.

Aktif matematik var mı sende?

Hocam benim gözüm yüksekte değil Total'de 60 net yeter bana. Ama ben yine de aktif matematiği 1 haftada bitirme tarafındayım hocam.

Çok acele ediyorsun. TYT'den bahsediyoruz. 3 ayda bile sıfırdan rahat bitirilebilir. Sakin ol. İstediğin netler de düşük. Çok daha iyisi yapılabilir 160 gün var daha. Potansiyelin bundan çok daha yüksektir bence. Çok değil disiplinli çalışırsan hepsinden 25- 30 net bile yaparsın.

Aktif matematik var mı sende?

Hayır yok hocam aktif problemler var sadece bu akşam sipariş edeceğim.

Hocam benim gözüm yüksekte değil Total'de 60 net yeter bana. Ama ben yine de aktif matematiği 1 haftada bitirme tarafındayım hocam.

Hayır yok hocam aktif problemler var sadece bu akşam sipariş edeceğim.
Aktif matematiği en erken 20 bence 30 günde bitir. Speedrun gibi çözme. Ayrıca direkt baştan başla. Toplama çıkarmadan. Biliyorum deme. Antrenmanlardan çok daha keyifli bir kitap. Zamanın çok daha rahat ol.

Hem erken bitirip bazı konuları tam idrak edemezsen işkence olur sana matematik problemler motivasyonun düşer haberin olsun.

Aktif matematiği en erken 20 bence 30 günde bitir. Speedrun gibi çözme. Ayrıca direkt baştan başla. Toplama çıkarmadan. Biliyorum deme. Antrenmanlardan çok daha keyifli bir kitap. Zamanın çok daha rahat ol.

Hocam hemen aktif problemler başlayayım mı bitirdikten sonra? Bir de problemlerden 10 soru geliyormuş sadece problemler mi çalışayım? (aktif'i 30 günde bitireceğim.)

Geri
Yukarı