Ön lisans kazanmak için geç mi?

Hocam 1 aydır çalışıyorum matematikte temelim olmadığı için antrenmanlarla matematik 1 çözüyorum. Ama sürekli hedef değiştirerek bir yere varamam evet.
Hocam antrenmanlarla matematiği salla bence. Aktif matematik gibi bi nimet var ona başla bence. İkisini de kullanmış biri olarak söylüyorum.

Hocam direkt problemler çalışsam nasıl olur? Geçirdiğim her dakika bana israf çünkü.
Bence aktif matematiği 20-30 günde rahat bitirirsin. Zaman israfı da değil çünkü önlisans için zamanın çok bile diyebilirim. Temelin iyi değilse problem çözerken mantığı kurabileceğini sanmıyorum. O yüzden direkt aktif matematiği al bitir teşekkür edeceksin bana.

Bence aktif matematiği 20-30 günde rahat bitirirsin. Zaman israfı da değil çünkü ön lisans için zamanın çok bile diyebilirim. Temelin iyi değilse problem çözerken mantığı kurabileceğini sanmıyorum. O yüzden direkt aktif matematiği al bitir teşekkür edeceksin bana.

Hocam bana o zaman 4 ay kalmış olacak 30 soru Türkçe 10 sosyal 10 fen 10 mat yapmam lazım. Aktif matematiği 1 haftada bitirmem mümkün mü?

Yeni konular

Geri
Yukarı