EA App Ön ödemeli kart ile EA Play Pro almak

Ya hocam en kötü 200TL daha koyup alırım ama böylesi daha güzel olur Fifa Points de veriyor çünkü.

Ya hocam en kötü 200TL daha koyup alırım ama böylesi daha güzel olur FIFA Points de veriyor çünkü.

Vallah hocam benim bir 800 koymam lazım üstüne ama o kadar para koyabilecek durumda değilim öğrenciyim evde oturuyom boş boş aylık aldıklarımla EA Pro'yu öder oyundan sıkıldıktan sonra salarım aboneliği dedim abonede olamadım vallahi tüm modum moralim düştü şu kart sorunundan sonra yemin ederim EA kadar saçma kötü çok az oyun şirketi vardır

Vallah hocam benim bir 800 koymam lazım üstüne ama o kadar para koyabilecek durumda değilim öğrenciyim evde oturuyom boş boş aylık aldıklarımla EA Pro'yu öder oyundan sıkıldıktan sonra salarım aboneliği dedim abonede olamadım vallahi tüm modum moralim düştü şu kart sorunundan sonra yemin ederim EA kadar saçma kötü çok az oyun şirketi vardır
Hiç sorma hocam ya. Ne güzel alacaktık.

Yardımcı olabilecek birileri yok mu ya

Hocam benim de ön ödemeli kartım var Papara ve EA Pro alman için kredi kartı lazım her türlü yolu denedim alabileceğin bir yer yok ön ödemeli kart ile eğer bir yöntem bulursan buraya yazarsan sevinirim hocam hala bir çözüm arıyorum.

Kredi kartı değil banka kartı yeterli diye biliyorum kendim öyle alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı