Steam EA Play alırken ön ödemeli kart kabul olur mu?

İsimsizMan09

Decapat
Ben FIFA 23 oynamak için EA Play almak istiyorum fakat EA'ın kendisi ön ödemeli kartları kabul etmiyor ve bende de ININAL. var.
Steam'den alır isem sorunsuz şekilde EA Play'imi açar ve oyunumu oynayabilir miyim?

Ek soru: Steam'in dolara geçmesi ile EA Play'in Steam'deki fiyatı artacak mı? Bilen birisi var ise yazabilir mi? Çünkü yarın 20 Kasım'da dolara geçiyor Steam.

1700420818828.png

Ek soru: Steam'in dolara geçmesi ile EA Play'in Steam'deki fiyatı artacak mı? Bilen birisi var ise yazabilir mi? Çünkü yarın 20 Kasım'da dolara geçiyor Steam.

Eki Görüntüle 2022763
20 Kasım’dan sonra aktif abonelikler sonlandırılacak ve aboneliğin son tarihine kadar kullanabileceksiniz. Zam gelip gelmeyeceği yayıncıya bağlı olsada muhtemelen EA Play’in fiyatı artacaktır.

Steam’den ön ödemeli kartlarla alışveriş yapabilirsiniz.

Ben FIFA 23 oynamak için EA Play almak istiyorum fakat EA'ın kendisi ön ödemeli kartları kabul etmiyor ve bende de ININAL. var.
Steam'den alır isem sorunsuz şekilde EA Play'imi açar ve oyunumu oynayabilir miyim?

Eki Görüntüle 2022763
Ben Steam'den 3 ay kullandım bir sorun yaşamadım.

Çok büyük ihtimalle artacak şu anki alımını bitişine kadar sorunsuz kullanırsın yeni abone olmak istediğinde dolarla ödersin.

Geri
Yukarı