Ön ödemeli kartlarda internet üzerinden alışveriş yapılır mı?

Osman Dayan

Decapat
Daha fazla  
Hocam geçen yazdan beridir Link'teki sistemi alma hayalim vardı, elime ne zaman para geçse harcıyorum bu sefer topladım, elimde nakit 6700 TL var ama kredi kartım yok, ailemden gizli alacağım. Bu sistemi Papara veya Tosla Kartı ile alabilir miyim? Kusura bakmayın soru biraz saçma oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ön ödemeli kartlarda taksit olmuyor, tek çekim olarak tabiki alabilirsiniz.

Bu arada bu fiyata çok daha mantıklı ve iyi sistemler olduğunu düşünüyorum. Almadan önce forumda konu açarsanız arkadaşlar yardımcı olurlar.

Hocam geçen yazdan beridir Link'teki sistemi alma hayalim vardı, elime ne zaman para geçse harcıyorum bu sefer topladım, elimde nakit 6700 TL var ama kredi kartım yok, ailemden gizli alacağım. Bu sistemi Papara veya Tosla Kartı ile alabilir miyim? Kusura bakmayın soru biraz saçma oldu.

Tosla hesabını doğrulamadan tek seferde o kadar para yükleyemezsin.
Doğrulamak için banka hesabına ihtiyaç var.

Ön ödemeli veya banka kartlarında taksit olmuyor hocam hesapta ne kadar para varsa o kadar alışveriş yapabiliyorsunuz.

8500' e şunu topla.
- Gigabyte B450M-K, 1800 TL
Ürün linki
- AMD R5 5600G(Kutulu) - 3550 TL
Ürün linki
- Team T-Force Vulcan 2x8GB 3200 MHz - 890 TL
Ürün linki
- Power Boost VK-P3301B Kasa+PSU, 1700 TL
Ürün linki
- Western Digital SN 350 480GB M.2 SSD, 550 TL
Ürün linki

8500'e, montajını yap, attığın pcnin çok daha iyisi.

Geri
Yukarı