Ön ödemeli kartlarda internet üzerinden alışveriş yapılır mı?

Yatırdığın kadar harcarsın bir sorun olmaz. Sadece bazı firmalar kart başına limit koyuyor. Mesela Papara 50000 100000 gibi.
Ayrıca ileride ekran kartı takarım düşüncesindeyseniz hiç almayın APU sistem hocam. Çok daha maliyetli oluyor.

Hocam geçen yazdan beridir Link'teki sistemi alma hayalim vardı, elime ne zaman para geçse harcıyorum bu sefer topladım, elimde nakit 6700 TL var ama kredi kartım yok, ailemden gizli alacağım. Bu sistemi Papara veya Tosla Kartı ile alabilir miyim? Kusura bakmayın soru biraz saçma oldu.

Ön ödemeli kartların amacı risksiz, güvenli alışveriş zaten. Limit sorunu yaşamaman için araştırıp alman iyi olur. Mesela Papara ile paylaştığın sistemi almak için sözleşmeli hesaba geçmen gerek ve şartları karşılıyor musun kontrol etmelisin.

Hocam geçen yazdan beridir Link'teki sistemi alma hayalim vardı, elime ne zaman para geçse harcıyorum bu sefer topladım, elimde nakit 6700 TL var ama kredi kartım yok, ailemden gizli alacağım. Bu sistemi Papara veya Tosla Kartı ile alabilir miyim? Kusura bakmayın soru biraz saçma oldu.

Hocam belki istemezsiniz ama bazı parçalar 2. El bazıları 0 olarak belki ekran kartı 1660s, 1070, 1060, RX 570, 580 gibi kartlar olan bir PC toplanabilir

Alabilirsiniz. Ama taksit olmaz. Tek çekim ile alabilirsiniz. Bir de limitlere dikkat edin.

Galiba papara ve toslada o kadar işlem limiti yok.

Geri
Yukarı