Öne çıkarma mesajına verilen uyarı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Affansen

Hectopat
Makaleler
1
Dün gece, yatmadan önce bir foruma gireyim dedim. Belki ilgi alanımda konu vardır diye. Sonra internet konusu ile ilgili konu vardır, 3-5 mesaj yazayım belki ilerlemede yardımcı olmuşumdur diye. Sonra aşağısında güncel bir konu gördüm ama en son mesajı konu sahibi yazmış. Dedim mesaj yazayım da ön sayfaya çıksın diye. Şu ana kadar öne çıkar butonu kullandıktan sonra konumu hiç ön sayfada görmedim. Belki bana denk gelmemiştir. Sonra biri geldi çözüm sundu Allah razı olsun. Şimdi işin ilginç kısmı geliyor. Dedim "Çözüm" olarak raporlayayım da konu çözülmüş gözüksün. Ama yok, bazı moderatörler cevabı yazıyor ve daha konu sahibinden mesaj gelmeden en iyi cevap seçiyorlar. Ama adamın mesajını Çözüm olarak seçmediler bana ceza attılar. Gerekçe:

1606896098828.png

Daha öncesinde bunu @326001'ın konusuna yaptım ve kendisi teşekkür dahi etti ama burada ceza aldım. Şimdi @Mithat Berhan bahane değil deyip konuyu da kilitleyecek. :)

Sonra aşağısında güncel bir konu gördüm ama en son mesajı konu sahibi yazmış.
Konu sahibi isterse "Öne çıkar" butonunu kullanabilir. En son mesajın kimde olduğu önemli değil. Öne çıkar butonuna basıldığı an son mesajın tarihi o ana güncelleniyor. Öne çıkarmak için bir mesaj atmak bu yüzden gereksiz oluyor. Ayrıca son güncellemeyle beraber konu sahibi tekrardan bir mesaj yazarsa konudakilere bildirim gidiyor.
Şu ana kadar öne çıkar butonu kullandıktan sonra konumu hiç ön sayfada görmedim.
Yeni mesajlar kısmında ve kategoride konu yukarıda beliriyor. Yeni konular kısmında belirmez.

Kısacası öne çıkarma tuşu kullanılabilecekken gereksiz yere, bir mesaj daha kazanmak amacıyla mesaj atmışsınız ve gayet de haklı bir uyarı almışsınız.

Şimdi @Mithat Berhan bahane değil deyip konuyu da kilitleyecek
Ben sana bunları açıklayıp birer bahane olamayacağını söyledim.

Ayrıca sırf moderasyona katıldım diye bana düşmanlık beslemen hiç hoş değil.
Önceden ne yaptığını sen de ben de iyi biliyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı