Uyarı gelmeden verilen cezalar!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ferman

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dün facebook profilimde paylaşılan bir haberi burada paylaştım diye ceza aldım. Sebebi ise kaynak belirtmedim diye ceza almam. Ancak şöyle bir sorun var konuyu facebook profilimde paylaşan kişi benim arkadaşım ve kaynak yoktu. Bu paylaşımı yapmasının sebebi ise facebookun sitesine koyduğu 'iste' butonu, bu buton arkadaşımın facebook profiline eklenmiş durumda.

Bende arkadaşımın bunu eleştirmek için benim profilimde paylaştı kaynak belirtmeden ya da yazdıkları kendi düşünceleri idi. Bende bu profilimde paylaşılan konuyu sosyalde bulunan arkadaşlarla bilgi amaçlı paylaşmak istedim. Ancak bunu bazı gazetelerde haber olarak çıktığından kaynak göstermedim diye ceza yedim. İşin ilginç tarafı ben kaynağı arkadaşımın facebook adresi olarak göstersem konuyu göremeyeceksiniz.

İşte bu yüzden ceza aldım uyarı almadan. Çünkü okuduğum gazetelerde bu haberler yoktu. İsterseniz okuduğum gazetelerin isimlerini yazayım bulursanız bir sene boyunca girmeyeceğim siteye. Bu da açtığım konunun linki.

Facebook bu defa haddini aştı! | Technopat Sosyal
İkinci konuya gelecek olursak ben zaten başka sitelerdeki konuları alıp burada paylaşırsam ceza alır mıyım diye konu açmıştım sosyalde. Bu kuralı bilerek bana ceza vermeniz adamı salak yerine koyuyor. Bu da açtığım konunun linki.

Başka sitelerdeki bilgileri paylaşmak | Technopat Sosyal

Üçüncü konuya gelecek olursak geçen gün gereksiz mesaj attım diye ceza yedim. Konu ise arkadaşa yazım kurallarına dikkat et diye uyarıda bulundum. Evet bu konuda ceza almam konusunda yüzde yüz haklısınız. Çünkü kurallarda öyle yazıyor. Ancak beni rapor eden kişi de hem rapor ediyor hem de altında mesaj paylaşarak gereksiz mesajı olmuyor mu?

Bu yüzden geçen gün ben ceza alıyorum aynı gereksiz mesajı atan arkadaş ceza almıyor. Not: Sorun arkadaşımın ceza alması değil adaletsizce davranışlar. Bu da açtığım konunun linki.

Facebook bu defa haddini aştı! | Technopat Sosyal

Son olarak ise bu tür uyarı yapılmadan verilen cezalar ile şu an youtube, twitter'ı neden kapattı diye eleştirdiğiniz kişilerle bu konu da aynı kafada olduğunuz anlamına geliyor. Çünkü onlarda sürekli kapatarak ceza vermekte siz de aynı şekilde kapatarak ceza vermektesiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sormayın, beni susturmaya çalışıyorlar. Şu an sinirden gittim Magnum aldım arkadaş ya, o derece sinirliyim yani. :D

Birkez daha en iyi forumun Dona******** olduğuna ikna oldum. :neo:

Zaten haksızlığa gelemiyorum. Üstüne dinlemeden ceza veriliyor sinir oluyor insan. Bu devirde hakimler savcılar bile adamı dinliyor.

Bu arada technopat'ı diğer çöp forumlar ile karşılaştırmayın. Diğer forumları görüyoruz. Yazım kulları zaten yok, tek kural konuyu düzgün yere aç. :D

Sormayın beni susturmaya çalışıyorlar. Şuan sinirden gittim magnum aldım arkadaş ya o derece sinirliyim yani. :D

Birkez daha en iyi forumun dona******** olduğuna ikna oldum. :neo:
Güle güle o zaman zorla tutan birileri mi? Var.
@Silinen üye

Haha çöp forumlar mı ? @Silinen üye eminim sen Technopat'tan başka forumlarda gezinmemişsindir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı