Önerdiğiniz Chrome Eklentileri

1. Nano Defender.
2. Nano Adblock.
3. HTTPS EveryWhere.
4. Checker Plus For Gmail.
5. Dark Reader.
6. HoverZoom+.
7. Stylish.

Ne işe yaradıklarını yazmaya üşendim fakat en önemlileri kesinlikle Nano Adblock ve Nano Defender.
Az kullanılmalarına rağmen engellemedikleri reklam yok.

@Linux Oyunda, yanlış hatırlamıyorsam Brave internet tarayıcısını kullandığını biliyorum. Brave reklam engelleyici seçeneğini kapatıp Nano Adblocker ve Nano Defender kombinasyonunu kullanman sistemdeki kaynak kullanımı açısından daha faydalı olacaktır.

@Linux Oyunda, yanlış hatırlamıyorsam Brave internet tarayıcısını kullandığını biliyorum. Brave reklam engelleyici seçeneğini kapatıp Nano Adblocker ve Nano Defender kombinasyonunu kullanman sistemdeki kaynak kullanımı açısından daha faydalı olacaktır.
Ben de öyle yapıyorum. :)
Bu arada Brave kullandığımı söylemeyin günlük tarayıcı değiştiriyorum. 😆

Brave Gecelik Sürümü, Chrome Canary, Green Browser, Waterfox, Tor Browser, Vivaldi, Edge Canary, Chromium, Maxthon, SlimJet, Torch Browser, SeaMonkey, Firefox, K-Meleon, Pale Moon.

Canım sıkıldıkca bir başkasına arayüz felan sıktı mı hemen diğerine.

Ben de öyle yapıyorum. :)
Önceki konularda hem Brave reklam engelleyicisini hem de Nano Adblocker'ı etkinleştirilmiş bir biçimde kullandığın için söylemek istemiştim. O hâlde bir problem bulunmuyor.
Bu arada Brave kullandığımı söylemeyin günlük tarayıcı değiştiriyorum. 😆
Evet, daha önceden de sıklıkla tarayıcı değiştirdiğinizi biliyordum. Uzun zamanlı olarak Waterfox kullandığınızı da hatırlıyorum.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı