Önerdiğiniz Müzik Prodüksiyon Programı

Önerdiğiniz Müzik Prodüksiyon Programı?

• Cubase

Oy: 3 100,0%
  • FL Studio

Oy: 0 0,0%
  • Pro Tools

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    3

SkyrimPat

Hectopat
Daha fazla  
Cubase genelde önerilir MIDI özelliği bakımından. Ama FL Studio veya Pro Tools gibi programlar hakkında düşünceleriniz nedir?

İşletim sistemini yazmamışsın ama eğer MacOs kullanıyorsan kesinlikle Logic öneririm. Windows ile çalışıyorsan FL studio çok kolay ve desteği bol bir program. Cubase başlangıç için ağır olabilir.

İşletim sistemini yazmamışsın ama eğer MacOs kullanıyorsan kesinlikle Logic öneririm. Windows ile çalışıyorsan FL studio çok kolay ve desteği bol bir program. Cubase başlangıç için ağır olabilir.
Evet Logic arayüzü çok iyi olan bir program. Pro Tools nasıldır? daha doğrusu başka program var mı Logic X benzeri Windows için?

Windows'ta Ableton ve Cubase önerebilirim sadece. Logic arayüzlü yok maalesef. Pro Tools normalde MacOs içindi. Eskiden M-Audio ses kartlarının bazıları windows altında da çalıştırıyordu. Bir süredir M-Audio ses kartı olmadan çalışabilen Pro Tools versiyonu gördüm fakat kütüphanesi eksik. Onu belirtmekte fayda var. Ayrıca midi ile nota mı yazacaksın sadece? Ne tarz bir müzik yapacaksın? Biraz açarsan yapmak istediklerini daha fazla bilgi vermeye çalışırım.

Windows'ta Ableton ve Cubase önerebilirim sadece. Logic arayüzlü yok maalesef. Pro Tools normalde MacOs içindi. Eskiden M-Audio ses kartlarının bazıları windows altında da çalıştırıyordu. Bir süredir M-Audio ses kartı olmadan çalışabilen Pro Tools versiyonu gördüm fakat kütüphanesi eksik. Onu belirtmekte fayda var. Ayrıca midi ile nota mı yazacaksın sadece? Ne tarz bir müzik yapacaksın? Biraz açarsan yapmak istediklerini daha fazla bilgi vermeye çalışırım.
Daha çok Synthesizer odaklı (pc üzerinde elvette) RetroSynth veya blues-rock tipinde. Ve evet müzik prödüksiyon haricinde sadece kayıt içinde kullanıcam.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı