Öneri ! Kullanıcı İncelemeleri Bölümü

I

IQRI

Ziyaretçi
Kullanıcı İncelemeleri bölümü konforlu kullanım için Alt başlıklara ayrılsın Örneğin ;

a) Oyun incelemeleri
b) Masaüstü Performans incelemeleri
c) Bilgisayar donanım incelemeleri
d) Ekran kartı İncelemeleri
e) Ses Sistemi Kulaklık Mikrofon Webcam ..vs İncelemeleri
f) Notebook Performans incelemeleri
g) Kişisel Video inceleme

Kabaca aklıma bu tip başlıklar geldi, ayrıldıktan sonra Forumdaki tüm incelemeler ait olduğu bölümlere aktarılsın.
Özellikle oyun incelemeleri çok fazla sayıda.

Moderatör ve Yönetici Robotları konu kilitleme yada onun bunun takibi peşinde basit işlerle uğraşacaklarına biraz kafa patlatsınlar bi işe yarasınlar! Engin bakış açıları doğruyu yanlışı ayırt etme yeteneklerini kişiler üzerinde degilde birazda asıl sorumlu oldukları Forum üzerinde kullansınlar!
 

BilgisayarKurdu

Technopat
Katkıda Bulunan
Katılım
27 Ocak 2012
Mesajlar
19.047
En iyi cevaplar
32
Beğeniler
22.148
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha önceden teklif ettim, gerekli bulmadılar. Çoğu kişi o sayfaya forumdan değil, arama motorundan ulaşıyormuş.
Bana sorarsanız bence de iyi olur.
 
KS
S

Soner Gül

Ziyaretçi
Böyle bir şeye şimdilik gerek olmadığını düşünüyorum. Bölüme girdiğinizde zaten yakın zamanda açılmış başlıklara rahatça erişilebiliyor. Böyle bir şeye gereksinim duyulması için öncelikle o bölümde günde onlarca konu açılmalı. Öyle anlamı olur bu kadar bölümlendirmenin.
 

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Katılım
14 Ağustos 2010
Mesajlar
67.632
En iyi cevaplar
742
Beğeniler
89.170
Yer
İstanbul
Bölüm açacağız da ne olacak? Söyleyeyim hocam: insanımız ilgili bölüme değil ilk konu altına yazacak incelemesini. Şu an forum o boyuta gelmedi. İleride alt bölümler açılacak. Ya da Egemen ya da son_goku OK derse kendisi açsın.
 
KS
I

IQRI

Ziyaretçi
Ben yine baştan belirteyimde çünki bin türlü insan var en önemlisi malesef hep yanlı düşünüş ve söyleyişteler, oradaki robotlar filan dememin sebebi birazda kışkırtmaktı amaç Foruma katkıda bulunmak. Ben konfor meraklısı, şimdiyi değil ileriyi düşünen titiz biriyim o yüzden 'şimdi ihtiyaç yok, o boyuta gelmedi, günlerce konu açılmıyormuş yok Googleden geliyorlarmışta'... falan fıstık gibi cevaplar benim gibi birine zırvadan başka birşey değil. Şimdi bazıları diycek 'yaa sen niye öyle konuşuyorsun saygı göstermiyorsun' yok öyle ucuz muhalefet amaçsızca ona buna laf yetiştirmek, fikrin net objektif olmak zorundadır ben herkesin mizah yada akıl seviyesine göre cevap yazmak, anlatmaya uğraşmak zorunda değilim o yüzden birazda Yönetici tayfasının eğilip bükülmesi lazım aklının almadığı fikrinin yetmediği yerde ''Konu Kilit'' dememeli çözüm için fikir yürütmek zorunda birde bu havayı tüm kullanıcılara hissettirmeli yoksa herkes istediği yorumu fütursuzca yapar hale gelir. O vizyon yoksa beni bağlamaz çünki ben ancak işaret edebilirim, yapabileceklerim kısıtlıdır ki öylede olmak zorunda.

Benim gibi sıradan birinin forum için yapabilecekleri Yöneticilerin bakış açılarıyla doğru orantılı yön bulur. Ayrıca yöneticilerin tavırları Forum genel muhabbeti, havası içinde önemlidir. Yine aynı hataya düşüp ''yaa daha var o günlere, e bizimde imkanımız bu kadar, karşımıza alıpta ders mi verelim, düşüncemi aşılayalım, burda böyle işine gelirse!'' diyerek yönünüzü saptırmayın çünki işin ticari boyutunuda düşünmek zorundasınız. Tıpkı Türkçe yazim konusunda hassasiyet gibi; bayagi bayagi düzgün yazmayı öğrendim ben bu forumdan :) açtığım konulara aldığım cevaplar sorunlarımın çözülmesi kadar benim için kıymetli birşey bu.

Unutmayalım burası geyik muhabbeti wemcamli sohbet odasi gibi zihin köreltmek için değil aksine açılan her konu, alanı ne olursa olsun (Teknoloji,Bilim,Dini,Siyasi,Kültürel...börtü böcek vs.) zihinlere katkıda bulunmak, çerçeveyi arttırmak içindir. İşi stadyum havasina çeviriyor karışıyor ise o benim değil Yönetimin derdi.
 
Son düzenleyen: Moderatör:Yukarı