[ÖNERİ] Sosyal'e Prime kategorisi eklenebilir

Veya yaşanan sorunlar. Misal ben dün konu açtım Amazon prime sorunumla ilgili, hangi kategoriyi seçeceğimi bilemedim. Dijital oyun servislerini seçtim. Güzel fikir.
Web' den alış veriş kategorisi var hiç mi görmedin?
Bence hiç gerek yok özellikle prime olarak. Belki web' den alışveriş kategorisinin altına alt başlık olarak Amazon gelebilir ama bence ona da gerek yok. Bu kadar kategorilere ve alt başlıklara boğmaya gerek yok bence. Oyun servisleri veya film/dizi servisleri gibi değil alışveriş siteleri o yüzden hepsi için ortak bir kategori yeterli bence.

Web' den alış veriş kategorisi var hiç mi görmedin?
Bence hiç gerek yok özellikle prime olarak. Belki web' den alışveriş kategorisinin altına alt başlık olarak Amazon gelebilir ama bence ona da gerek yok. Bu kadar kategorilere ve alt başlıklara boğmaya gerek yok bence. Oyun servisleri veya film/dizi servisleri gibi değil alışveriş siteleri o yüzden hepsi için ortak bir kategori yeterli bence.
Oraya başlık için böyle bir seçenek eklenebilir.

Eki Görüntüle 1075246

Web'den alışveriş kategorisi var hiç mi görmedin?
Bence hiç gerek yok özellikle Prime olarak. Belki Web'den alışveriş kategorisinin altına alt başlık olarak Amazon gelebilir ama bence ona da gerek yok. Bu kadar kategorilere ve alt başlıklara boğmaya gerek yok bence. Oyun servisleri veya film/dizi servisleri gibi değil alışveriş siteleri o yüzden hepsi için ortak bir kategori yeterli bence.

Bu alışveriş mi? Steam da webden alışveriş o zaman.

Bu alışveriş mi? Steam da webden alışveriş o zaman.
Prime ne hocam? Amazon'un alışveriş yaparken bir çeşit ayrıcalıklar sağladığı ücretli aboneliği. Prime videoyu filan katmıyorum zaten onlar için ayrı kategori mevcut.
Sizler prime başlığını niçin kullanacaksınız? Alışveriş fırsatları olabilir, alışverişte yaşanan sorunlar olabilir gibi gibi değil mi? Bu nereye gidiyor hocam siz söyleyin.

Steam sadece oyun satsaydı evet ama Steam sadece mağaza değil aynı zamanda bir launcher. Yani burda satın almadan çok insanlar başka hatalar ile karşılaşıyor o yüzden farklı bir kategoriye sahip.

Prime ne hocam? Amazon'un alışveriş yaparken bir çeşit ayrıcalıklar sağladığı ücretli aboneliği. Prime videoyu falan katmıyorum zaten onlar için ayrı kategori mevcut.
Sizler Prime başlığını niçin kullanacaksınız? Alışveriş fırsatları olabilir, alışverişte yaşanan sorunlar olabilir gibi gibi değil mi? Bu nereye gidiyor hocam siz söyleyin.

Steam sadece oyun satsaydı evet ama Steam sadece mağaza değil aynı zamanda bir Launcher. Yani burada satın almadan çok insanlar başka hatalar ile karşılaşıyor o yüzden farklı bir kategoriye sahip.

Hocam mesela ben dün Prime'dan oyun drobunu alırken sorun yaşadım, benim bunu tam olarak nereye açmam lazım?
Argümanlarınız gerçekten doğru elbette ama bir kategori eklemenin o kadar zor olduğunu düşünmüyorum. Eğer zorsa da ben bilmiyorum kusura bakmayın.

Hocam mesela ben dün Prime'dan oyun drobunu alırken sorun yaşadım, benim bunu tam olarak nereye açmam lazım?
Argümanlarınız gerçekten doğru elbette ama bir kategori eklemenin o kadar zor olduğunu düşünmüyorum. Eğer zorsa da ben bilmiyorum kusura bakmayın.
Ben olsam dijital oyun servisleri kategorisine açardım.
Elbette zor değil kategori eklemek ben sadece kendi fikirlerimi söylüyorum. Çok kategorinin karmaşa yarattığının düşüncesindeyim ve prime gibi bir ton servis var hepsi eklense bence çok karmaşa olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı