Öneri: Yazım denetimi programı yapılabilir

MustafaİRen

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Gerek Facebook'ta olsun gerek başka bir sitede, bazı gruplar yazım denetimini şart koyuyor. Diyorum ki neden kendi yazım denetimi programınızı yapmıyorsunuz ya da tavsiye edeceğiniz bir yazım denetimi Chrome eklentisi veya programı var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Düzenleyici bildiğim kadarıyla telefonda da çalışıyor. Lakin bu istediğiniz gibi değil :(

Ben bilgisayar için istiyorum hocam :D.
Düzenleyici bildiğim kadarıyla telefonda da çalışıyor. Lakin bu istediğiniz gibi değil :(

Neden böyle program istediğimi soruyorsundur şu anda. Ben her gün Technopat sitesine giriş yapamıyorum bunun için yazdığım yazıyı direkt tak diye düzenleyecek program istiyordum.

Son düzenleme:
Xenforo'nun öyle bir eklentisi olsa ve Türkçe'de sorunsuz çalışsa eklerlerdi diye düşünüyorum.
Ki şöyle bir şey de var, özellikle yardım konularında bir İngilizce kelime ya da kısaltma garanti kullanılıyor. Daha şimdiden o eklentinin, kısaltmaların doğru yazılışını ararken çuvalladığını görebiliyorum, o yüzden en iyisi self-control.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Xenforo'nun öyle bir eklentisi olsa ve Türkçe'de sorunsuz çalışsa eklerlerdi diye düşünüyorum.
Ki şöyle bir şey de var, özellikle yardım konularında bir İngilizce kelime ya da kısaltma garanti kullanılıyor. Daha şimdiden o eklentinin, kısaltmaların doğru yazılışını ararken çuvalladığını görebiliyorum, o yüzden en iyisi self-control.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Forumda bu kanalı bilen biri gördüğüme sevindim.

Yeni konular

Geri
Yukarı