Öneriyor musunuz Windows 11'i artık?

Sanki adamlar sıfırdan işletim sistemi yaptı...

Windows 10'u modifiye yapıp bozmuşlar işte. Ama düzeltirken daha da sıvıyorlar

Buraya yazıyorum W12 4 yıla gelir.

Güncel işlemcilerimiz de kabul etmez üstüne SSD, RTX minimum şartı koyar yine insanlara masraf çıkartılar.

Sanki adamlar sıfırdan işletim sistemi yaptı...

Windows 10'u modifiye yapıp bozmuşlar işte. Ama düzeltirken daha da sıvıyorlar

Buraya yazıyorum W12 4 yıla gelir.

Güncel işlemcilerimiz de kabul etmez üstüne SSD, RTX minimum şartı koyar yine insanlara masraf çıkartılar.

SSD şartı değil de tavsiyesi olabilir, RTX'e güldüm hocam. :D

yanlış anlaşılmasın w11 yüklemedim bile duyduğum sorunlar beni fazlasıyla korkuttu zaten.

Bahsettiğiniz gibi bir sorun yok. Win 11 sadece render, edit vs. gibi işleri yapan kişilerin kullandığı programlara optimize edilmemiş, sürükle - bırak yok vs. Her yazılana inanmayın. 2 aydır tek bir tane hata ile karşılaşmadım.

Aynen haklısınız büyük ihtimalle bunun üzerinden anlaşma bile yapılmıştır gidip büyük donanım şirketlerine biz bu işletim sistemini çıkartıcağız ve sizin donanımlarınıza göre yapacağız demişlerdir. Bunun karşılığında şunu isteriz demişerdir. Ben böyle düşünüyorum zaten Microsoft bu yüzden kendi elleriyle işletim sistemlerini öldürüyor. @Vavien.

DX8 tabanlı grafik birimi çalıştırdığınızda arka planda hata raporu bildirimi çalışıyor. Uygulama açılıyor fakat farkında olmadan işlemci tarafına extra yük biniyor. Bu durumu DX8 tabanlı Metin2 oyununda yaşıyorum. Aynı zamanda görev çubuğu düğmeleri ayarı yok. Benim gibi çoklu pencere kullanıp hepsini ayrı ayrı görememek büyük eksiklik.

Tecrübe derken,

Sabır, sakinlik bunları kast ettiniz herhalde.

Hala mavi ekran vs alıyorsa vay haline. Dünyanın yarısının kullandığı işlemcilere desteğini kesti bu kadar daralttığı ortamda hala bu kadar sorun pes dedirtiyor.
Windows 10 ilk çıktığında bile ben bu kadar sorun yaşamadım en azından Direct X çökmeleri veya mavi ekran almamıştım.

Yanlış anlaşılmasın W11 yüklemedim bile duyduğum sorunlar beni fazlasıyla korkuttu zaten.

Windows 11'i 5 aydır kullanıyorum hiç mavi ekran, hata, donma almadım. Sistemin güncelliği ile alakalıdır

Windows 11 resmi olarak çıktığından beri kullanıyorum. Windows 10 kıyasla bilgisayarımın pil ömrü ve bi miktar performansı arttı. Henüz bir sorunla karşılaşmadım. Bana göre tek can sıkıcı yani Pil yüzdesinin yazmaması.

Gaming ve günlük kullanım için herhangi bir hata ile karşılaşmadım. 2 aydır aktif olarak kullanıyorum.

Çok güzel gözüküyor bence. Windows 10'daki Windows Update yeri vs. çok kötüydü, noktalar gidip geliyordu bazen buga girip saatlerce. 11'de Update yeri ve genel olarak pencereler arayüzler tertemiz.
ben 1 yıldır kullanıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı