Örgülü ve kaliteli kablo modeli

ArthurLeo

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, ilgili duvardan modeme gelen kablonun ucu modem girişinde ya sürekli kopuyor ya da paslanıp bir süre sonra internet kesintilerine sebep oluyor. Bu kablolar çok ince ve çok hassas. Tabi bahsettiğim durum geleneksel eski ADSL hattı için geçerli. Gerekli araştırmayı yapmama rağmen bu kabloların örgülü ve kaliteli olanına rastlamadım. Şöyle bir kez taktığımda sorun yaşamadan uzun yıllar kullanabileceğim bir ürün markası modeli var mıdır?

Ben doğru anladıysam öyle bir şey hiç yaşamadım ki nasıl paslanabilirki ben yaklaşık 2 yıl 30-40 yıllık binanın eski ADSL'sini kullandım ki bizim binanın internet şebekesi bile yan binadaydı o kabloyu bir resim olarak temsili bile olur atar mısınız.

Merhabalar, ilgili duvardan modeme gelen kablonun ucu modem girişinde ya sürekli kopuyor ya da paslanıp bir süre sonra internet kesintilerine sebep oluyor. Bu kablolar çok ince ve çok hassas. Tabi bahsettiğim durum geleneksel eski ADSL hattı için geçerli. Gerekli araştırmayı yapmama rağmen bu kabloların örgülü ve kaliteli olanına rastlamadım. Şöyle bir kez taktığımda sorun yaşamadan uzun yıllar kullanabileceğim bir ürün markası modeli var mıdır?
Duvardaki soketten modeme giren DSL(RJ-11) kablosundan bahsediyorsun dimi?
Bunun örgülü olanını almakta bir mantık olmayacak. Normal yenisini alman gerek.

Duvardaki soketten modeme giren DSL(RJ-11) kablosundan bahsediyorsun dimi?
Bunun örgülü olanını almakta bir mantık olmayacak. Normal yenisini alman gerek.

Evet o kablodan bahsediyorum da yenisini aldıkça kablo farklı bir odadan geldiği için zaman zaman takılmalar ufak esnetmeler vs oluyor haliyle hemen bozuluyor. Böyle daha güçlü ve hemen sorun çıkartmayacak bir model arayışındayım.

telefon kablosu

Son düzenleme:

Geri
Yukarı