Örgün web tasarım ve kodlama okunur mu?

iamshared

Decapat
Makaleler
1
Merhaba. Sınav sonuçları açıklandı ve hiç beklemediğim bir sıralama ile karşı karşıya kaldım. Normalde bilgisayar programcılığı okuyup sonrasında DGS ile şansımı deneyecektim. Fakat istediğim okulun sıramalasını tutturamadım. Burslu web tasarım ve kodlama bölümüne gitmeyi düşünüyorum, sizce nasıldır bilgisayar programcılığından farkı var mıdır? Hedefim yine DGS ile mühendisliğe geçiş olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence AÖF olarak okusan daha iyi olur. Ben AÖF olarak yazacağım. Hem PC programcılığı hem Web tasarım ve kodlama.

Kendi fikrimce öyle yaparım ama aile kararıda önemli olduğu için AÖF gidemiyorum. AYT yapamadığım için bir şekilde ön lisans gidip DGS ile uzatmaya çalışacağım.

Kendi fikrimce öyle yaparım ama aile kararıda önemli olduğu için AÖF gidemiyorum. AYT yapamadığım için bir şekilde ön lisans gidip DGS ile uzatmaya çalışacağım.
Web Tasarım ve Kodlama için gitmek bence mantıklı değil. Ayrıca bilgisayar başında evde kendini daha çok geliştirebilme şansın var yani. O yüzden AÖF düşün derim. Aileni ikna etmeye çalış. Maddi olarak boşuna yük altına girme yani.

Geri
Yukarı